12:03 30.04.2022

В ОРДЛО скасували медогляд для "призовників" – ГУР

1 хв читати
В ОРДЛО скасували медогляд для "призовників" – ГУР

Російське військове керівництво з 20 квітня призупинило на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей проведення медичних оглядів мобілізованого особового складу, повідомляє головне управління розвідки Міністерства оборони України.

"Росіяни практично вичерпали ресурс для примусової мобілізації в ОРДЛО. З метою виконання встановлених планів із постачання "живої сили" з 20 квітня там призупинено проведення медичних оглядів мобілізованого особового складу. Офіційне пояснення - "у зв'язку з нестачею фахівців". Потенційні "призовники" не мають можливості отримати документи, що підтверджують будь-які проблеми зі здоров'ям", – наголошується в повідомленні.

Водночас тих, хто має явні проблеми зі здоров'ям (каліцтво, інвалідність, важкі гострі захворювання) або встиг отримати на руки необхідні документи, все одно мобілізують, але розподіляють в підрозділи матеріально-технічного забезпечення. З метою виявлення ще не мобілізованих чоловіків призовного віку російська військова поліція проводить систематичні рейди на вулицях і за місцем передбачуваного проживання "призовників".

За даними ГУР Міноборони України, єдина альтернатива примусової мобілізації - сплата хабаря за встановленими розцінками (залежать від віку, спеціальності та стану здоров'я).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сибіга обговорив з британським колегою шляхи до миру та довгострокову безпеку України

Застосовано запобіжний захід ще до одного підозрюваного у справі про розкрадання коштів при створенні системи "ДЗВІН"

Створена кооординаційна рада для забезпечення рівних умов для бізнесу у портах

Стармер у розмові з Трампом виразив надію на відновлення допомоги США Україні

Ламмі обговорив з Рубіо і Сибігою перспективи мирного процесу в Україні

У Женеві представили план припинення вогню в Україні

Сікорський провів розмову з Келлогом стосовно переговорів у Саудівській Аравії

Демонтаж комуністичної та радянської символіки у київському метро залишилось провести на трьох станціях - КМДА

Фінляндія оголосила про виділення Україні 16 млн євро на гуманітарну допомогу

Результати зустрічі в Саудівській Аравії стануть ключовими для відновлення військової допомоги США Україні – Рубіо

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА