Інтерфакс-Україна
17:26 23.06.2025

Порошенко назвав першочергові кроки для підсилення оборони України

2 хв читати
Порошенко назвав першочергові кроки для підсилення оборони України
Фото: https://eurosolidarity.org/novyny/

Лідер партії "Європейська солідарність", народний депутат України Петро Порошенко вважає , що першочерговими кроками для підсилення оборони України  є програма фортифікаційних споруд, перенаправлення податку на доходи фізичних осіб військовим частинам, переведення економіки на військові рейки, повідомляється на сайті політсили. 

"Ініціатива перша – фортифікації. Зараз про фортифікації всі говорять: а як же так, що вони не побудовані в Сумах? А як же так, що ми опинилися без них на Покровському напрямку?", - сказав Порошенко в ефірі програми "Політклуб" з Віталієм Портниковим на телеканалі "Еспресо".

За словами Порошенка, він півтора роки вимагає передати напряму бригадам кошти податку на доходи фізичних осіб, які сплачують військовослужбовці. "Сьогодні вони з подивом побачили – у нас сотні мільярдів гривень, які виділені з бюджету, не використані, не закуплена зброя. Ці кошти в дебіторській заборгованості. Чого би ці гроші, хоча б частину з них, не віддали воїнам, комбригам? Вони б собі за тиждень все закупили», – сказав Порошенко.

Політик наголосив, що слід прийняти програму фортифікаційних споруд,  прийняти заяву, змінити законодавство про ПДФО та перевести нашу економіку на військові рейки.

"Зараз у нас стоїть питання про виділення до кінця року ще 500 мільярдів гривень, бо гроші уряд і Офіс президента заклали лише на півроку. Ви думаєте, що видатки по кешбекам, по «вовиним тисячам», по іншому дозволять захистити українську землю? Ми знаходимося в кризі і треба робити реальні кроки", – підкреслив він.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Партія "ГОЛОС" заявляє про "політичну розправу" над Шабуніним

Рубіо про зустріч Трампа та Сі: "Я думаю, що шанси високі"

Трамп про черговий удар по Україні: Я знаю. Ви побачите, що відбуватиметься далі

Україна цінує діалог з Мінкультури Польщі для деполітизації питання вшанування пам’яті жертв Волинської трагедії - Точицький

МЗС України не відомо про "новий підхід" РФ до врегулювання війни в Україні, про який повідомив Рубіо після зустрічі з Лавровим

Раді пропонують змінити виборче законодавство з урахуванням сучасних викликів

Європартнери почали формування фонду зменшення ризиків для ВДЕ в Україні з першого внеску від ЄС в EUR180 млн – ЄБРР з URC-2025

ТЕКСТ: Заява лідерів Великої Британії, Франції та України за підсумками зустрічі коаліції охочих

Поки Путін відмовляється від миру, ми мобілізуємо більше підтримки для України - Стармер

Київ та Відень посилять співпрацю для запуску Спеціального трибуналу щодо злочину агресії Росії проти України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА