Інтерфакс-Україна
15:55 05.09.2025

Правоохоронці прийшли з обшуками в Департамент суспільних комунікацій КМДА, щоб вилучити документи, які є на сайті – КМДА

2 хв читати
Правоохоронці прийшли з обшуками в Департамент суспільних комунікацій КМДА, щоб вилучити документи, які є на сайті – КМДА

Правоохоронці проводять обшуки в Департаменті суспільних комунікацій Київської міської державної адміністрації та підпорядкованих йому комунальних підприємствах, повідомляє пресслужба КМДА.

"У Департаменті суспільних комунікацій і підпорядкованих йому комунальних підприємствах правоохоронні органи проводять обшуки. Таким чином, правоохоронці продовжують використовувати суди та обшуки як інструмент тиску і дискредитації діяльності КМДА", - йдеться в повідомленні.

Як зазначають у Департаменті, обшуки проводяться без рішень суду, вилучають документи, які й так є у відкритому доступі.

"Жодних попередніх запитів чи рішень суду на отримання документів не було. Натомість дії правоохоронців заблокували роботу Департаменту та підпорядкованих підприємств. Працівники Департаменту надають запитувані правоохоронними органами документи, які й без того є у відкритому доступі", - зазначають в КМДА.

Раніше депутат Київради та директор Департаменту суспільних комунікацій КМДА Мирослава Смірнова звернулася до СБУ та Нацполіції через стеження за нею чотирьох невідомих чоловіків, які можуть бути співробітниками правоохоронних органів. Факт стеження вони самі підтвердили на відео, яке Смірнова опублікувала в фейсбук.

Як заявляв мер Києва Віталій Кличко, регулярними обшуками в столичній мерії влада прагне заблокувати роботу міста.

"Одним депутатам перешкоджають у їх присутності на засіданнях. (То допити, то обшуки). Інших залякують надуманими кримінальними справами. Ми бачимо постійні маніпуляції і брехню, яку розповсюджують на підконтрольних центральній владі телеграм каналах та в ЗМІ. Особливо цинічно і гидко виглядають спроби знищення системи управління столицею під час війни", - заявив Кличко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У США помер політик Генадій Балашов

Американські ветерани відвідали Київщину в межах візиту, організованого спільно з Міністерством у справах ветеранів – Калашник

Данія погодила новий пакет військової допомоги Україні на 1,4 млрд крон

Сили оборони відбили атаки росіян ще на 10 напрямках, 206 боєзіткнень за добу - Генштаб

Ворог втратив 94 особи на покровському напрямку - Генштаб

Громадська рада при Міноборони закликала перевірити всі оборонні контракти після плівок НАБУ у справі "Енергоатому"

Сирський: РФ найактивніша на покровському напрямку, посилила дії й у Запорізькій області

ВАКС оголосив перерву у слуханні, на якому обирається запобіжний захід для фігуранта "Мідас" Миронюка

У межах ініціативи Bring Kids Back UA врятовано велику групу дітей з окупованих територій - Єрмак

Качка: Припинення повноважень наглядової ради "Енергоатома" - перший крок до наведення ладу та усунення корупції

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА