Інтерфакс-Україна
06:32 24.06.2025

Канада та ЄС обіцяють посилювати санкційний тиск на Росію

1 хв читати
Канада та ЄС обіцяють посилювати санкційний тиск на Росію

Європейський Союз та Канада продовжать запроваджувати санкції проти Росії, поки вона не припинить війну в Україні.

"Ми посилюватимемо тиск на Росію, запроваджуючи подальші санкції та вживаючи заходів для недопущення їх уникнення, а також упевнившись, що суверенні активи Росії залишатимуться замороженими, поки Росія не припинить свою загарбницьку війну проти України й не відшкодує їй завдані цією війною збитки", - йдеться у спільній заяві.

Канада та ЄС пообіцяли "забезпечити повну відповідальність за воєнні злочини й інші серйозні злочини, повʼязані із загарбницькою війною Росії".

"Ми також залишаємося рішуче налаштованими підтримувати відновлення та конструкцію України", - наголошується у документі.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Удар Росії пошкодив поїзд Одеса-Запоріжжя на Дніпропетровщині

Жолнович: маємо допомагати людям, які заходять в літній вік, зберігати свої компетенції і набувати нові

Arricano вважає введення санкцій проти компанії та акціонерів безпідставними, захищатиме активи в судах

Сибіга і глава МЗС Бахрейну обговорили дипломатичні зусилля, спрямовані на наближення справедливого миру для України та Європи

В Україні діє уже 279 "Центрів життєстійкості" - Мінсоцполітики

Ворог атакував Дніпро, пролунала серія вибухів - ОВА

Видані окупаційною владою документи є недійсними, але є можливість визнання окремих фактів через ДРАЦС чи суд - Мін'юст

Мінветеранів підписало з Федерацією гольфу меморандум про співпрацю реабілітації ветеранів через гольф

На Львівщині знайдено 2,5-річну дівчинку, яка зникла напередодні – ДСНС

Зеленський планує зустрітися з Трампом на саміті НАТО

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА