Інтерфакс-Україна
13:23 17.08.2024

Розпочато розслідування з приводу відео з обезголовленням, імовірно, українського захисника

1 хв читати
Розпочато розслідування з приводу відео з обезголовленням, імовірно, українського захисника

Досудове розслідування за фактом порушення законів і звичаїв війни, поєднаного з умисним убивством (ч. 2 ст. 438 Кримінального кодексу України), розпочато за фактом поширення відео з обезголовленням, імовірно, українського захисника, повідомляється в телеграм-каналі Офісу генерального прокурора України.

"16 серпня в соцмережах було оприлюднено відео, на якому представники Росії демонструють голову нібито українського військового, насаджену на кілок. У межах розслідування правоохоронці проводять невідкладні слідчі дії, спрямовані на перевірку цієї інформації та пов'язаних із нею обставин", - ідеться в повідомленні.

В Офісі генпрокурора наголошують, що поширення представниками РФ такого відео "вкотре свідчить про їхнє цілковите нехтування нормами та принципами міжнародного гуманітарного права".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна розраховує, що 19-й пакет санкцій ЄС стосуватиметься капітанів тіньового флоту РФ та ВПК, – радник Зеленського

Окупанти завдали удару по центру Сум, попередньо без постраждалих, вибито близько 50 вікон

Початок тижня в Україні буде теплим, на півдні спека, майже скрізь дощі з грозами

Окупанти 19 разів обстріляли міста і села Донецької області за добу, загинули 2 мирних жителів

Окупанти майже 70 разів обстріляли міста і села Сумської області, загинули 2 мирних жителів, 4 поранені

ППО ліквідувала 78 з 83 ворожих БпЛА

Зеленський в День медика: Завдяки вам життя продовжується

Два тіла знайшли на місці зруйнованого в Степногірську будинку

Через російські обстріли на Херсонщині вісім постраждалих, серед них дитина

Падіння уламків ворожих БпЛА спричинили пошкодження житлової інфраструктури на Полтавщині - ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА