Інтерфакс-Україна
18:23 03.09.2025

В Києві чоловік вкусив поліцейського під час перевірки документів – ТЦК та СП

1 хв читати
В Києві чоловік вкусив поліцейського під час перевірки документів – ТЦК та СП

Чоловік вкусив поліцейського під час перевірки документів у Києві, через агресивну реакцію його закували в кайданки та доставили на військово-лікарську комісію, повідомила пресслужба Київського міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

"02.09.2025 року під час проведення заходів оповіщення, військовослужбовці разом із співробітниками поліції зупинили чоловіка для перевірки військово- облікових документів, в процесі перевірки виявилось що громадянин розшукується по 210 ст. КУпАП", - йдеться у повідомленні столичного ТЦК та СП у Фейсбуці у середу.

Повідомляється, що коли йому про це повідомили, громадянин почав поводитись агресивно. "В подальшому була спроба заспокоїти громадянина, але у відповідь громадянин вкусив працівника поліції за руку. Після цього поліцією було прийняте рішення надягнути кайданки на порушника".

В подальшому громадянин був доставлений до районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки для проходження військово-лікарської комісії.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Житлова забудова та цивільна інфраструктура Одеси постраждала внаслідок масованої атаки ворожих дронів - ОВА

Уряд планує скасувати обов'язкове підписання актів виконаних робіт при безготівковому розрахунку за них - Свириденко

Кількість постраждалих внаслідок нальоту російських ударних дронів на Запоріжжя зросла до 15 – ОВА

Посилення відповідальності військових за непокору виключено з проєкту закону в результаті консультацій Міноборони й комітетів ВР

Одна людина загинула внаслідок атаки ворога у Сумській області - ОВА

Сили оборони відбили з початку доби 129 ворожих атак - Генштаб

Одна загибла і четверо постраждалих через ворожі обстріли у Харківській області – прокуратура

Озброєння Сил оборони на 60% - українського виробництва

Зеленський анонсував тиждень активної взаємодії з партнерами України

Кількість постраждалих внаслідок нальоту російських ударних дронів на Запоріжжя зросла до трьох

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА