Інтерфакс-Україна
17:44 17.09.2025

Європа посилить підтримку України – Мецола

1 хв читати
Європа посилить підтримку України – Мецола

Країни Європи продовжать послаблювати військову машину РФ за допомогою посилення санкцій, а також посилять підтримку України, заявила президентка Європейського парламенту Роберта Мецола.

"Разом ми можемо довести Росії, що її дії не залишаться без відповіді, і це ми зробимо разом, щоб забезпечити стримування, щоб забезпечити мир. Як ми це зробимо? Перш за все, ми продовжимо послаблювати військову машину Росії за допомогою скоординованих і жорстких санкцій. Фактично, ми працюємо над 19-м пакетом санкцій, поки тривають переговори", - сказала Мецона під час спільної пресконференції з президентом України Володимиром Зеленським у Києві у середу.

"Ми посилимо нашу гуманітарну, військову та дипломатичну підтримку України, а також ще більше інтенсифікуємо співпрацю з міжнародними партнерами та інвестуватимемо в власне виробництво України", - наголосила вона.

Окрім того, за словами президентки Європарламенту, Європа близька до того, щоб повністю відмовитися від російської нафти та газу і "шукати надійних та безпечних партнерів, одночасно борючись із тіньовим флотом Росії".

Мецола також запевнила, що Європарламент буде підтримувати всі зусилля для проведення всіх переговорів і дискусій, щоб відкрити перший кластер щодо переговорів про вступ України в ЄС.

ОСТАННЄ

Трамп заявив про намір повернути базу ВПС "Баграм" в Афганістані під контроль США

Рада прийняла закон про заходи безпеки в школах

Зеленський обговорив із воїнами 79-ї ОДШБр виділення додаткових коштів на кожен батальйон

Посольство України про заяву експрем'єра Польщі: Це спроба підірвати взаємну повагу та довіру

У Харкові відбувся установчий форум Асоціації прифронтових міст та громад

Зеленський обговорив із командирами потреби 82-ї окремої десантно-штурмової Буковинської бригади

Рада прийняла закон про Єдину інформаційну систему соціальної сфери

Міноборони Польщі: Україна зробила епохальний стрибок у розвитку дронів, ми хочемо скористатися цими знаннями

Мир має бути прийнятним для української держави та потребує сили - міністр оборони Польщі

Мін’юст спростовує інформацію про нібито витік даних українців під час тестування е-Нотаріату

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА