Інтерфакс-Україна
18:05 20.12.2024

"Суспільне" оголосило 9 фіналістів нацвідбору на "Євробачення-2025"

1 хв читати
"Суспільне" оголосило 9 фіналістів нацвідбору на "Євробачення-2025"

Суспільне мовлення оголосило дев'ятьох фіналістів національного відбору на міжнародний пісенний конкурс "Євробачення-2025".

"Суспільне мовлення оголосило імена дев'яти фіналістів Національного відбору на "Євробачення-2025". Серед учасників лонгліста, які не потрапили у список фіналістів за результатами двох днів прослуховування, проведуть рейтингове онлайн-голосування в мобільному застосунку "Дія" в січні. Воно визначить ще одного - десятого учасника фіналу", - йдеться в повідомленні "Суспільного".

Зокрема, до фіналу нацвідбору увійшли:

  • Future Culture з піснею "Waste My Time"
  • KHAYAT - "HONOR"
  • KRYLATA - "STAY TRUE"
  • MOLODI - "my sea"
  • Ziferblat - "Bird of pray"
  • Абіє - "Дім"
  • ДК Енергетик - "Сіль"
  • Маша Кондратенко - "No time to cry"
  • Влад Шериф - "Wind of change"

Зазначено, що повний список фіналістів буде оприлюднено до 17 січня 2025 року. Фінал нацвідбору-2025 відбудеться 8 лютого у форматі телевізійного концерту.

Як повідомлялося, "Євробачення-2025" відбудеться в Базелі (Швейцарія). Фінал відбудеться в Санкт-Якоб Холі в суботу, 17 травня, а півфінали - у вівторок, 13, і четвер, 15 травня.

Суспільне мовлення отримало 369 заявок від 304 виконавців і гуртів на участь у національному відборі міжнародного пісенного конкурсу "Євробачення-2025", з якого відібрало 20 виконавців до лонгліста.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Двоє мешканців Харківщини постраждали від ворожих fpv-дронів

Противник найбільш активний на Покровському та на Південно-Слобожанському напрямках – Генштаб

Мінветеранів наступного тижня запустить сервіс пошуку найближчого фахівця із супроводу ветеранів - Калмикова

Генпрокурор: викрито зловживання на поставках гвинтівок у неповній комплектації, що спричинило збитки на понад 33 млн грн

У 2025р. отримано понад 3,5 тис. звернень про порушення під час мобілізації, частина не підтвердилася - омбудсман

В Україну повернулась ще одна група підлітків, які перебували на тимчасово окупованій території - Єрмак

Прикордонний контроль із Німеччиною та Литвою діятиме до 5 серпня - МВС Польщі

Перше підземне відділення Райффайзен Банку запрацювало в метро Харкова

Постраждалі жителі звільнених територій зможуть отримати статус особи з інвалідністю внаслідок війни - Мінветеранів

Вчителі із прифронтових областей, які подаються до кадрового резерву, зможуть проходити навчання й отримувати середню зарплату - Міносвіти

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА