Інтерфакс-Україна
21:55 26.10.2024

За даними ЦВК, на виборах у Грузії лідирує "Грузинська мрія", опозиція заявляє про спроби фальсифікації

1 хв читати
За даними ЦВК, на виборах у Грузії лідирує "Грузинська мрія", опозиція заявляє про спроби фальсифікації

Панівна партія "Грузинська мрія" набирає близько 53% голосів після підрахунку даних із 2206 дільниць (70.91% від загальної кількості), повідомляється на сайті Центрвиборчкому Грузії.

За попередніми підрахунками ЦВК, "Грузинська мрія" набрала 52.99% виборців; "Коаліція за зміни - Гварамія, Мелія, Гірчі, Дроа" - 11.2%; "Єдність" ("Національний рух", "Стратегія Агмашенебелі", "Європейська Грузія") - 9. 83%; "Сильна Грузія" ("Лело", "За народ", "Площа свободи", "Громадяни") - 9.02%; "Гахарія - За Грузію" - 8.22%; "Гірчі" (Яго Хвічія) - 3.22%; "Альянс патріотів", "Альт-інфо" - 2.53%; Лейбористська партія - 0.75%.

Водночас президент Грузії Саломе Зурабішвілі заявила, що впевнена в перемозі опозиції на парламентських виборах.

"Європейська Грузія» перемагає з 52% незважаючи на спроби фальсифікації виборів і без голосів діаспори", - написала вона в соцмережі Х.

Як повідомлялося, у виборах беруть участь 18 суб'єктів, які подали до ЦВК партійні списки, з яких, за даними соцопитувань, реальні шанси здобути депутатські мандати, подолавши прохідний 5%-й бар'єр, мають п'ять суб'єктів - провладна партія "Грузинська мрія" та опозиційні - "Єдиний національний рух", "Коаліція змін", "Сильна Грузія" і "За Грузію".

До парламенту Грузії обирають 150 депутатів.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Японія продовжуватиме підтримувати зусилля України щодо якнайшвидшого досягнення міцного миру - МЗС

Очільника Енергетичної митниці Комара тимчасово усунено від виконання обов’язків на час розслідування

Понад 1 тис. закладів первинної меддопомоги надають ветеранам розширений перелік безоплатних послуг - Мінветеранів

Відновлення мереж після бойових дій компаніями "ДТЕК" у I пів.-2025 уже зрівнялося з обсягами за весь 2024р

Третій армійський корпус стримав наступ росіян на останньому рубежі Донбасу - Білецький

"Метінвест" розглядає пропозицію про продаж вугільного активу в США

Єрмак пропонує посилити тиск на РФ: Світ цього тижня може отримати можливість припинити війну

Ексдетективу БЕБ на Буковині інкримінують спробу фальсифікації доказів у кримінальному провадженні – прокуратура

Окупанти зруйнували будинок в Степногірську Запорізької області, загинуло 2 мирних жителя

Австрійський суд дозволив "Нафтогазу" стягнути з РФ понад EUR120 млн активів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА