Інтерфакс-Україна
11:32 15.12.2025

Перемовини в Берліні продовжаться о 12:00, після цього Зеленський зустрінеться з Штайнмаєром та президентом Бундестаґу

1 хв читати
Перемовини в Берліні продовжаться о 12:00, після цього Зеленський зустрінеться з Штайнмаєром та президентом Бундестаґу
Фото: Офіс Президента України / www.president.gov.ua

Перемовини щодо припинення війни в Україні за участі президента Володимира Зеленського, канцлера Німеччини Фрідріха Мерца та посланців президента США Дональда Трампа Стівена Віткоффа та Джареда Кушнера, які розпочалися в Берліні в неділю, продовжаться в понеділок о 12:00 за Києвом, повідомили журналістам в Офісі голови Української держави.

Після цього на 14:00 запланована зустріч Зеленського з федеральним президентом Німеччини Франком Вальтером Штайнмаєром, а потім – з президентом Бундестаґу (парламенту Німеччини) Юлією Клекнер.

Пізніше в понеділок Зеленський разом з федеральним канцлером Німеччини Фрідріхом Мерцом візьме участь у церемонії закриття українсько-німецького економічного форуму. Ввечері президент України зустрінеться з лідерами країн Європейського союзу, Сполученого Королівства, Європейської Комісії, Європейської Ради, НАТО.

Як повідомлялося, Зеленський у неділю, 14 грудня, прибув з візитом до Берліна. На боці України в перемовинах про припинення вогню між Україною та РФ бере також участь Мерц. На зустрічі присутні секретар Ради національної безпеки та оборони (РНБО) Рустем Умєров, начальник Генерального штабу Міноборони України Андрій Гнатов, перший заступний глава МЗС Сергій Кислиця та радник керівника Офісу президента Олександр Бевз.

Згідно з фото, крім Віткоффа та Кушнера, в зустрічі з американського боку бере також участь верховний головнокомандувач об’єднаних збройних сил НАТО в Європі генерал-лейтенант Алексус Гринкевич.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Мінкультури готує з ЄІБ кредитну підтримку креативних індустрій - Бережна

Мовний омбудсмен щодо блокування російської музики: санкційний механізм РНБО є цивілізованим шляхом взаємодії зі стримінгами

Держава має стати арбітром між "Укрзалізницею" та бізнесом – "Метінвест"

Безпілотники СБУ втретє вдарили по нафтовидобувних платформах РФ у Каспійському морі – джерело в СБУ

Українська Frontline Robotics та Quantum Systems створять у Німеччині СП з виробництва дронів

Рада коаліції розглянула виконання Україною міжнародних зобовʼязань - Гетманцев

Рада ЄС ввела санкції проти 9 осіб, які сприяють діяльності тіньового флоту РФ

У "Євробаченні-2026" візьмуть участь 35 країн

В Україні вночі та вранці 16 грудня очікуються сильні тумани

В Одесі та області без світла залишаються понад 430 тис. споживачів з понад 600 тис. відключених після атаки в суботу – Міненерго

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА