Інтерфакс-Україна
20:07 03.12.2025

Київ передав бійцям 3-го армійського корпусу ЗСУ нову партію допомоги – Кличко

1 хв читати
Київ передав бійцям 3-го армійського корпусу ЗСУ нову партію допомоги – Кличко
Фото: https://t.me/vitaliy_klitschko/5797

Міський голова Києва Віталій Кличко від імені громади столиці передав партію допомоги бійцям 3-го армійського корпусу ЗСУ.

"На найгарячіші напрямки фронту поїхали ще 10 000 FPV-дронів різних типів, 200 безпілотників Mavic, 20 важких бомберів. Та 20 наземних роботизованих комплексів, які дозволяють виконувати бойові та логістичні завдання дистанційно, мінімізуючи ризики для особового складу", - написав Кличко в телеграм-каналі.

Він додав, що за 2025 рік бійцям корпусу Київ загалом передав майже 20 000 БпЛА та сучасну мобільну школу для навчання керуванню FPV-дронами, яку створили на базі автобуса МАЗ. Від початку року з міського бюджету 3-му корпусу на оснащення Київ виділив 1,3 млрд грн.

Загалом у 2025-му столиця на фронт різним бригадам передала майже 70 000 БпЛА, 350 систем РЕБ, автівки, засоби зв’язку.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський: у разі провалу цих переговорів треба брати себе в руки, знаходити інший шлях і знов робити все, щоб війна закінчилась

Зеленський повідомив, що питання щодо керівника ОП залишається відкритим

Кількість поранених у Запоріжжі зросла до восьми – ОВА

Зеленський допускає готовність РФ піти на компроміс за нинішнього бажання США закінчити війну

Зеленський анонсував "українсько-американський день" у Берліні у неділю

У Кремлі настоюють на неприйнятності корективів щодо територіальних питань у мирній угоди з Україною

Генштаб ЗСУ: Уражено Афіпський НПЗ, нафтобазу в Урюпінську та низку об’єктів ворога на ТОТ України

Кількість поранених у Запоріжжі зросла до шести, серед них - дитина та співробітник ДСНС – ОВА

На Донеччини з лінії фронту евакуйовано ще 167 людей, у тому числі 25 дітей – ОВА

Щонайменше четверо поранених внаслідок ворожої атаки на Запоріжжя – ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА