Інтерфакс-Україна
17:55 02.09.2025

У Львові попрощалися з Парубієм

1 хв читати

Тисячі людей прийшли проститися з народним депутатом, колишнім головою Верховної Ради Андрієм Парубієм - до Собору святого Юра, на площу Ринок та Личаківський цвинтар у Львові.

У церемонії прощання взяли участь керівництво Верховної Ради спікер Руслан Стефанчук, його перший заступник Олександр Корнієнко, віцеспікерка Олена Кондратюк, мер Львова Андрій Садовий, експрем'єр-міністри Володимир Гройсман та Арсеній Яценюк, народні депутати.

"Сьогодні у Львові попрощалися з Андрієм Парубієм. Він — один із тих, хто не просто був свідком української історії, а творив її. На Майдані. У теробороні. У сесійній залі. Завжди — з чіткою позицією й готовністю відповідати за неї. Він жив політикою — у найкращому сенсі цього слова: боротьбою за свободу та роботою в ім’я України", - написав Стефанчук у Фейсбуці у вівторок.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп: Ситуація рухалася до Третьої світової війни, зараз це не так

Рада прийняла закон про заходи безпеки в школах

Зеленський обговорив із воїнами 79-ї ОДШБр виділення додаткових коштів на кожен батальйон

Посольство України про заяву експрем'єра Польщі: Це спроба підірвати взаємну повагу та довіру

У Харкові відбувся установчий форум Асоціації прифронтових міст та громад

Зеленський обговорив із командирами потреби 82-ї окремої десантно-штурмової Буковинської бригади

Рада прийняла закон про Єдину інформаційну систему соціальної сфери

Міноборони Польщі: Україна зробила епохальний стрибок у розвитку дронів, ми хочемо скористатися цими знаннями

Мир має бути прийнятним для української держави та потребує сили - міністр оборони Польщі

Мін’юст спростовує інформацію про нібито витік даних українців під час тестування е-Нотаріату

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА