Інтерфакс-Україна
16:23 01.11.2023

Обшуки СБУ в Ужгородській міськраді пов'язані з розслідуванням відпочинку депутатів за кордоном під виглядом відряджень

1 хв читати
Обшуки СБУ в Ужгородській міськраді пов'язані з розслідуванням відпочинку депутатів за кордоном під виглядом відряджень

Служба безпеки України та Національна поліція провела слідчі дії в Ужгородській міськраді у справі про виїзд депутатів за кордон на відпочинок під час війни.

"Служба безпеки України та Національна поліція провели серію обшуків в адмінбудівлі Ужгородської міської ради. Правоохоронці перевіряли обставини виїзду за кордон місцевих депутатів", - ідеться в повідомленні української спецслужби в середу.

За даними слідства, для виїзду за межі України чиновники міськради вносили недостовірні відомості в офіційні документи про службові відрядження.

"Так, для оформлення закордонної поїздки посадовці використовували фіктивні запрошення від афілійованих іноземних організацій. Для маскування злочинної діяльності фігуранти не реєстрували таку кореспонденцію, а підписані листи на закордонні відрядження не вносили до системи електронного документообігу міськради", - зазначено в повідомленні.

У СБУ наголошують, що, за наявними даними, під час таких "відряджень" чиновники насправді виїжджали на закордонний відпочинок під час війни.

Для з'ясування всіх обставин злочину та притягнення винних до відповідальності тривають слідчі дії в межах кримінального провадження за ч. 3 ст. 332 Кримінального кодексу України (незаконне переправлення осіб через державний кордон України).

Комплексні заходи проводять співробітники СБУ в Закарпатській області спільно з Національною поліцією за процесуального керівництва Закарпатської обласної прокуратури.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Радбез ООН проведе екстрене засідання у пʼятницю щодо ударів РФ по Україні

ДТЕК вперше в Україні адаптував наземні робочі місця шахти під потреби людей з обмеженими можливостями

Зеленський обговорив з Лагард перспективи використання заморожених російських активів

"Метінвест" допоміг в обладнанні п’яти командно-штабних машин для підрозділів Сухопутних військ України

Наглядова рада YES зібралась у Києві для підготовки щорічної зустрічі

Україна працює над введенням санкцій проти газовозів, які РФ хоче використовувати для своїх проєктів, - Зеленський

У Києві поновлено роботу сервісу оплати проїзду в наземному транспорті qr-квитками після технічного збою

Директор федеральної служби виконання покарань РФ отримав 10 років тюрми заочно за створення катівень на Херсонщині

Львів'янин зі СМА Гусаков про збори: Тепер розумію, що треба було вести рахунки і збирати чеки, але я не мав у цьому досвіду

Глава МВС: Встановлені імена російських військових, тіла яких передані Україні по репатріації

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА