Інтерфакс-Україна
21:14 20.01.2026

Свириденко: Нідерланди надають додаткову допомогу у EUR23 млн на підтримку енергетики України

1 хв читати
Свириденко: Нідерланди надають додаткову допомогу у EUR23 млн на підтримку енергетики України
Фото: https://t.me/V_Zelenskiy_official

Королівство Нідерланди оголосило про надання додаткової допомоги у EUR23 млн на підтримку енергетичного сектору України, повідомила прем'єр-міністерка України Юлія Свириденко.

"Ці кошти буде спрямовано на фінансування закупівлі газу, терміновий ремонт електростанцій та постачання критично важливого енергетичного обладнання від нідерландських компаній, зокрема генераторів і кабелів", - йдеться у повідомленні прем'єрки у Телеграм.

Вона зазначила, що з урахуванням цього внеску загальний обсяг підтримки енергетики України від Нідерландів у 2026 році становитиме EUR133 млн.

На сайті уряду Нідерландів також повідомили з посиланням на державного секретаря з питань зовнішньої торгівлі та сприяння розвитку Аук'є де Вріс про надання додаткових EUR23 млн. на енергетичну підтримку України. "Підтримка включає закупівлю газу за кордоном, терміновий ремонт електростанцій та постачання енергетичного обладнання від голландських компаній, включаючи генератори та кабелі", - йдеться у повідомленні уряду Нідерландів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кількість постраждалих внаслідок удару ворога по Камишувасі зросла до десяти - ОВА

Україна отримає новий пакет необхідної ППО – Зеленський за підсумками зустрічей в Давосі

Сили оборони відбили з початку доби 196 ворожих атак - Генштаб

Найважча ситуація з енергопостачанням в Києві, Київській та Дніпропетровській областях - Шмигаль

Стерненко став радником міністра оборони з питань підвищення використання БпЛА на фронті - Федоров

Зеленський зустрівся з представниками міжнародного бізнесу, фінансових установ та енергетичних компаній

Ексзаступник начальника Ізюмської МВА отримав другу підозру щодо розкрадання коштів, виділених на "єВідновлення"

Каллас: Ми маємо бути готови до різних сценаріїв з боку США

Людина загинула через атаку російського БпЛА у Херсоні

Зеленський та Пармелін обговорили можливість додаткового внеску Швейцарії до Фонду енергетичної підтримки України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА