Інтерфакс-Україна
04:30 28.03.2025

Президент Трамп висловив роздратування на адресу радника з нацбезпеки Волтца через витік інформації з чату в Signal та труднощі на спеціальних виборах в Конгресі – ЗМІ

1 хв читати

Президент США Дональд Трамп висловив розчарування радником з національної безпеки Майклом Волтцом через його роль у витоку інформації з групового чату Signal та ускладненням з виборами на його місце в Конгресі, повідомляє NBC News у п'ятницю посилаючись на два республіканських джерела, знайомих з ситуацією.

Трамп розгніваний тим, що Волтц додав головного редактора The Atlantiс Джеффрі Голдберга до групи, створеної для координації дій високопосадовців нацбезпеки. Цей інцидент викликав багатоденні суперечки в Білому домі.

"Окрім цього, Трамп стурбований тим, що гонка за заміну Уолтца в Конгресі стає більш конкурентоспроможною, ніж повинна бути для республіканців. Спеціальні вибори у Флориді, що відбудуться наступного тижня, стали необхідними через призначення Волтца на адміністративну посаду", йдеться в повідомленні.

Попри те, що лідери Республіканської партії впевнені у перемозі кандидата Ренді Файна на цих виборах, Трамп переживає, що ця ситуація підсилює негативний наратив щодо партії.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Каллас: Необхідно тиснути на Росію, щоб вона дійсно захотіла миру

Єрмак та радник президента ДРК обговорили безпекові питання та розвиток торговельно-економічної співпраці

Єврокомісар Кос: Думаю, що ми зможемо до кінця 2025 р. відкрити всі переговорні Кластери

Головний склад готової продукції Sigma Mobile знищено внаслідок ракетного удару

ЄС надасть Україні ще EUR2,1 млрд доходів від заморожених активів Росії

Україна очікує продовження угоди з ЄС про вантажні перевезення автотранспортом до кінця 2025 р. - Шмигаль

Україна виконала 81% своїх зобовʼязань за Угодою про асоціацію з ЄС - Шмигаль

Шмигаль після Ради асоціації: Підтвердили спільну відданість євроінтеграції, глибшій інтеграції до Єдиного ринку та безпекового простору ЄС

Міністри оборони Франції та Великої Британії проведуть у четвер засідання Коаліції охочих

Окупанти атакували с/г підприємство та дитячий майданчик на Чернігівщині, без постраждалих

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА