Інтерфакс-Україна
17:50 04.12.2024

Незабаром в Україну буде переведено $50 млрд за рахунок заморожених активів РФ - Блінкен

1 хв читати
Незабаром в Україну буде переведено $50 млрд за рахунок заморожених активів РФ - Блінкен

Державний секретар США Ентоні Блінкен заявив про те, що незабаром в Україну буде переведено $50 млрд завдяки замороженим російським активам з ЄС і США, передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна".

"Зараз нам вдалося, використовуючи заморожені російські активи, виділити Україні $50 млрд, які будуть переведені найближчими тижнями і зі США, і з Європи, і які забезпечать Україні фінансову підтримку на певний час наступного року", - сказав Блінкен на пресконференції в Брюсселі в середу.

Він наголосив, що союзники продовжують роботу над тим, щоб переконатися, що Україна має гроші та ресурси, необхідні для підтримки економіки та оборони.

"Боєприпаси, все, що з цим пов'язано, чи то ППО, чи то ракети, чи то бронетехніка. Ми працюємо дуже рішуче, щоб переконатися, що на багато місяців наперед Україна матиме те, що їй потрібно. Сполучені Штати роблять усе, що ми можемо", - зазначив Блінкен.

У штаб-квартирі НАТО в Брюсселі (Бельгія) 3-4 грудня відбувалося засідання міністрів закордонних справ країн-членів альянсу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Вкрай небезпечно для кожного народу, якщо якусь державу вважатимуть просто "територією" й намагатимуться поділити, – Зеленський

Через ворожий удар по прикордонню на Харківщині шпиталізовано літню жінку

Росіяни продовжують атакувати Херсонщину, троє людей загинули – ОВА

Сили оборони завдали удару по Саратовському НПЗ – Генштаб ЗСУ

Зеленський обговорив з прем’єром Швеції розвиток української військової авіації

В Одеській області в морі від вибухів невідомих предметів загинули три людини

В Україні в найближчі дві доби переважно без опадів, лише вночі на півночі та заході короткочасні дощі

Пасажиропотік через кордон встановив новий рекорд для воєнного часу

У Фінляндії пропонують скоротити фінансування інтеграції біженців: найбільше це вплине на українців

Росіяни за добу 28 разів обстріляли Донеччину, загинули двоє людей

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА