Інтерфакс-Україна
15:43 02.05.2025

Харківʼянин витрачав на власні потреби донати, який збирав начебто для ЗСУ - прокуратура

1 хв читати
Харківʼянин витрачав на власні потреби донати, який збирав начебто для ЗСУ - прокуратура

Слідчі поліції за процесуального керівництва Київської окружної прокуратури Харкова викрили містянина, який, прикриваючись допомогою українським військовим, організував схему систематичного шахрайства.

" 31-річному чоловіку повідомлено про підозру у шахрайстві, вчиненому повторно (ч. ч. 1, 2 ст. 190 КК України)", - повідомляє пресслужба Харківської облпрокуратури.

За даними слідства, підозрюваний створив фейковий профіль у Facebook та розміщував пости про нібито збір коштів на потреби української армії. У своїх оголошеннях чоловік зазначав особисті банківські реквізити й просив усіх небайдужих долучитися до підтримки захисників. Але насправді отримані кошти фігурант витрачав на власні потреби.

"Аби уникнути викриття, він навіть не використовував SIM-карту — лише Wi-Fi, телефон та підставний акаунт у соцмережі",- зазначають у прокуратурі.

Слідство встановило 30 фактів отримання грошей від громадян з різних куточків країни. Кожна людина перераховувала псевдоволонтерові 3–4 тисячі гривень.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Американський суд призупинив дію постанови про повернення співробітників "Голосу Америки" на роботу - ЗМІ

Пожежа на території Піщанського лісництва під Ізюмом поширилася до 85 га – ДСНС

Втрати ворога на Покровському напрямку становлять 177 військовослужбовців - Генштаб

З початку доби Сили оборони відбили 201 ворожу атаку - Генштаб

Прокремлівський кандидат лідирує в першому турі президентських виборів в Румунії

Пожежа на території Піщанського лісництва під Ізюмом охопила близько 80 га - ДСНС

Одна людина дістала поранення через скидання вибухівки з ворожого дрона в Херсоні

Неможливо говорити про відправку миротворчих сил в Україну до укладення мирної угоди – Павел

Україна і Чехія мають намір створити учбову структуру з підготовки пілотів та техніків для F16 - Зеленський

Під час запропонованого Росією тимчасового припинення вогню росіяни можуть влаштувати провокації

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА