20:09 06.03.2025

Зустріч делегацій України та США в Ер-Ріяді відбудеться в середу

1 хв читати
Зустріч делегацій України та США в Ер-Ріяді відбудеться в середу

Високопосадовці України та США зустрінуться в Саудівській Аравії в середу, повідомив кореспондент видання Axios Барак Равід.

"Високопоставлені чиновники США та України зустрінуться в Саудівській Аравії наступної середи, повідомили мені два обізнані джерела. Радник з питань нацбезпеки Вальц і голова штабу Зеленського вчора домовилися про проведення зустрічі", - написав він в Х у четвер.

"Очікується, що американські та українські офіційні особи зустрінуться наступної середи в Саудівській Аравії, щоб обговорити кризу між країнами та можливість припинення вогню у війні з Росією. Це буде перша зустріч на високому рівні між сторонами після публічного протистояння між президентом Трампом і президентом Зеленським в Овальному кабінеті минулої п’ятниці", - написав він в Х у четвер.

Він підтвердив, що з американського боку у зустрічі будуть брати участь державний секретар США Марко Рубіо, посланець президента США Дональда Трампа з питань Близького Сходу Стів Віткофф та радник Білого дому питань з національної безпеки Майк Волтц. Українську делегацію очолить керівник Офісу президента України Андрій Єрмак.

Раніше про зустріч повідомила кореспондентка Fox News Джеки Гайнріх. "У вівторок Рубіо, Віткофф і Волтц вирушать до Ер-Ріяда, щоб зустрітися з українцями, зокрема Єрмаком", - написала вона.

Агентство "Інтерфакс-Україна" не має підтвердження чи спростування цієї інформації.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Очільник Київської МВА вимагає звільнити міських чиновників-фігурантів розслідування земельної корупції

Сибіга обговорив з британським колегою шляхи до миру та довгострокову безпеку України

Застосовано запобіжний захід ще до одного підозрюваного у справі про розкрадання коштів при створенні системи "ДЗВІН"

Створена кооординаційна рада для забезпечення рівних умов для бізнесу у портах

Стармер у розмові з Трампом виразив надію на відновлення допомоги США Україні

У Женеві представили план припинення вогню в Україні

Сікорський провів розмову з Келлогом стосовно переговорів у Саудівській Аравії

Демонтаж комуністичної та радянської символіки у київському метро залишилось провести на трьох станціях - КМДА

Фінляндія оголосила про виділення Україні 16 млн євро на гуманітарну допомогу

Результати зустрічі в Саудівській Аравії стануть ключовими для відновлення військової допомоги США Україні – Рубіо

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА