13:14 24.02.2025

ЄС та країни-члени підтримали Україну вже на EUR145 млрд, ще EUR3,5 млрд передадуть у березні – президентка Єврокомісії

1 хв читати
ЄС та країни-члени підтримали Україну вже на EUR145 млрд, ще EUR3,5 млрд передадуть у березні – президентка Єврокомісії

Президентка Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн заявляє, що Європейський союз та країни-члени надали допомогу Україні на EUR145 млрд.

"Європейський союз та країни-члени підтримували Україну на 145 млрд євро. Це більш ніж хтось ще допомагав", - сказала фон дер Ляєн під час пленарного засідання "Підтримуй Україну" в Києві у понеділок.

За її словами, ЕС допоміг України покрити дефіцит бюджету країни на весь 2025 рік.

"Паралельно ми маємо негайно надавати зброю та озброєння. І це буде в центрі нашої роботи наступні кілька тижнів", - наголосила президентка Єврокомісії.

Вона також наголосила, що Європа зміцнить Україну "в цей критичний момент".

"Можу анонсувати, що новий платіж Україні на 3,5 млрд євро надійде вже у березні", - зазначила фон дер Ляєн.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Близько половини бойових зіткнень відбувається на покровському напрямку

Країни N8 позитивно дивляться на миротворчий контингент - Зеленський

Унаслідок атаки БпЛА загинула журналістка Тетяна Кулик та хірург Павло Іванчов

Коаліція з розмінування уже зібрала EUR51 млн із EUR130 млн, запланованих на 2025р – Міноборони України

Зеленський повідомив, що узгоджує деталі візиту до США

Договір з США про спільний Інвестфонд потребуватиме ратифікації в Раді – Зеленський

В угоді про копалини - один із пунктів про гарантії безпеки, вона має бути підписана міністрами – Зеленський

Єрмак обговорив з радником прем’єр-міністра Великої Британії продовження підтримки України

МВФ погодився на створення двох спеціалізованих адмінсудів - окружного і апеляційного, замість Вищого адмінсуду - нардеп

Угоду про мінерали скоріш за все треба буде імплементувати - голова комітету з питань зовнішньої політики

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА