Інтерфакс-Україна
13:34 08.05.2025

"Слуга народу" підтримає ратифікацію угоди між Україною та США про створення інвестфонду

1 хв читати
"Слуга народу" підтримає ратифікацію угоди між Україною та США про створення інвестфонду

Фракція "Слуга народу" проголосує за ратифікацію угоди між Україною та США про створення інвестиційного фонду, повідомила спікер фракції Юлія Палійчук.

"Засідання фракції закінчилось. Обговорення тривало протягом півтори години. Відбувся конструктивний діалог з Мінекономіки, були отримані відповіді на всі поставлені запитання. Фракція беззаперечно підтримає ратифікацію угоди", - сказала Палійчук агентству "Інтерфакс-Україна".

За її словами, в засіданні фракції взяли участь перша віцепрем’єрка – міністр економіки Юлія Свириденко, перший заступник міністра економіки Олексій Соболєв, заступник міністра економіки Тарас Качка, перший заступник міністра фінансів Денис Улютін.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Чорному морі - ворожі кораблі відсутні - ВМС ЗСУ

Пропаганда в РФ готує ґрунт для майбутнього виходу Кремля з переговорів і відмови підписувати перемир'я з Україною – ISW

Президенти Кіпру та Фінляндії обговорили російську війну в Україні в контексті європейської безпеки

Міністри фінансів та голови центробанків G7 підтвердили підтримку України у спільній заключній заяві за результатами саміту

Рух потягів на дільниці Ясіня-Вороненко тимчасово припинено через провал породи і просадку колії - Укрзалізниця

Глава МВФ обговорила з міністром фінансів України реформи для підтримки мобілізації доходів

Рух потягів на дільниці Ясіня-Вороненко тимчасово припинено через провал породи і просадку колії - Укрзалізниця

З початку доби Сили оборони відбили 101 ворожу атаку - Генштаб

Іспанська поліція вважає, що у кілера, який убив Портнова було два спільники - ЗМІ

Технологічні сили України звернулися з відкритим листом до президента з проханням зняти заборону на контрольований експорт вітчизняного озброєння

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА