Інтерфакс-Україна
16:22 18.12.2024

Питання про відкликання Бойка з комітету з прав людини буде винесено на розгляд ВР повторно - Арахамія

2 хв читати
Питання про відкликання Бойка з комітету з прав людини буде винесено на розгляд ВР повторно - Арахамія

Проєкт постанови про відкликання народного депутата Юрія Бойка (депутатська група "Платформа за життя та мир") зі складу комітету Верховної Ради з прав людини повторно винесуть на розгляд парламенту, заявив голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія.

"Ми до цього питання обов’язково повернемося і вирішимо його остаточно. Проведемо ще раз засідання комітету і повторно винесемо на голосування", - написав Арахамія в телеграмі.

Він нагадав, що на засіданні Верховної Ради в середу для ухвалення постанови про відкликання Бойка з комітету з прав людини не вистачило дев'яти голосів.

Як зазначив Арахамія в ефірі загальнонаціонального телемарафону, "наша (фракції "Слуга народу" - ІФ-У) провина в цьому є теж, оскільки саме в цей час у нас було призначено засідання комітету, і багато людей пішли на комітет. Але я... розраховував, що в залі буде достатньо голосів, за моєю оцінкою 260-270 голосів".

Арахамія також повідомив, що "Слуга народу" проголосувала 71,2% від кількісного складу, "Європейська солідарність" дала 17 голосів. "Це 62%, і лідер фракції Петро Порошенко, який був на засіданні, чомусь кудись зник. "Батьківщина" - 7 голосів, 29%, Юлія Володимирівна виступала, зникла", - зазначив Арахамія, додавши, що "Голос" дав 12 голосів (60% від складу).

"Ми лідери щодо голосування, але воно врешті-решт провалилося. Ми ініціювали вже повторне засідання комітету. Оновимо цю постанову на комітеті і завтра будемо ставити на повторне голосування. Проведу мобілізацію голосів, я впевнений, що ми це проголосуємо", - сказав він.

Як повідомлялося, постанову № 12327 про відкликання Бойка з комітету з прав людини підтримали 217 народних депутатів (для ухвалення рішення необхідно мінімум 226 голосів на підтримку - ІФ-У).

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Японська Nojima Corporation спрямує JPY200 млн на проєкти Фундації Олени Зеленської з підтримки дітей

В ЦПД попереджають про чергову кампанію дискредитації ТЦК через Телеграм

ВАКС взяв під варту командира в/ч Нацгвардії із заставою 2 млн грн

Через масовану нічну атаку ворожих БпЛА у Лозовій на Харківщині знеструмлено майже 80% споживачів

Кабмін розширив перелік української техніки та обладнання, які можна придбати з компенсацією 15% вартості - Свириденко

Директор ДБР: до війська повернулося понад 29 тис. бійців, які самовільно залишили частини

Посол в Туреччині спростував інформацію про візит Ердогана до України найближчими днями

Наразі не йдеться про повну заміну "пікселю", закуплять пробні партії у новому маскувальному малюнку - роз’яснення Міноборони

Лонгселери дають стабільність видавництвам і змогу пробувати нові жанри й авторів - гендиректорка Vivat Орлова

У таборі на Львівщині сталося масове отруєння дітей: відомо про 24 постраждалих - поліція

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА