Інтерфакс-Україна
17:06 19.05.2025

Ексдепутатка від ОПЗЖ, яка працювала в окупаційній адміністрації Дворічної на Харківщині, заочно засуджена до 9 років в'язниці - прокуратура

1 хв читати
Ексдепутатка від ОПЗЖ, яка працювала в окупаційній адміністрації Дворічної на Харківщині, заочно засуджена до 9 років в'язниці - прокуратура

Індустріальний райсуд Харкова заочно визнав винною в колабораційній діяльності (ч. 5 ст. 111-1 КК України) 51-річну ексдепутатку від нині забороненої ОПЗЖ.

"Їй призначено покарання у виді 9 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади в органах державної влади та/або місцевого самоврядування або органах, що надають публічні послуги, в тому числі посади, повʼязані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій, на строк 10 років з конфіскацією майна... Оскільки засуджена наразі переховується від українського правосуддя на території РФ, строк відбуття нею покарання обчислюватиметься з моменту фактичного затримання", - повідомляє пресслужба Харківської облпрокуратури.

Як було встановлено, під час російської окупації Дворічної тоді діюча депутатка погодилася на співпрацю з загарбниками. З липня 2022 року вона обійняла посаду "в.о.голови Дворічанського територіального управління" в окупаційній адміністрації. Жінка відповідала за підбір кадрів та видачу заробітної плати співробітникам управління, а також надавала інформацію про приміщення, які в подальшому загарбники облаштовували під підприємства та установи.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Стубб поговорив з Трампом після його розмови з Путіним: тісні відносини між США і Європою тривають

Урсула фон дер Ляєн подякувала Трампу за розмову з Путіним

Сікорський та Ван І обговорили закінчення війни в Україні

РФ і Україна негайно розпочнуть переговори про припинення вогню та завершення війни – Трамп після розмови з Путіним

Трамп узгодив із Зеленським позиції перед розмовою з Путіним - ЗМІ

Розмова Трампа і Путіна тривала понад дві години, Путін вже коментує її

Продюсер Володимир Яценко нагороджений французьким орденом Мистецтв та Літератури

Внаслідок ворожого авіаудару по Старовірівці на Харківщині шпиталізовані 2 мирних мешканки - прокуратура

Новою генеральною директоркою Меморіального центру Голокосту "Бабин Яр" призначено Анну Фурман

Голова ЄК заявила, що угода з Великою Британією про оборонне партнерство посилить співробітництво в цій сфері, посилить підтримку України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА