Інтерфакс-Україна
15:41 31.01.2025

РФ позбавила волі 18 кримських журналістів та блогерів – Кримська правозахисна група

1 хв читати
РФ позбавила волі 18 кримських журналістів та блогерів – Кримська правозахисна група

Щонайменше 18 журналістів та блогерів з окупованого Криму позбавлені волі та утримуються російською окупаційною владою в місцях несвободи, повідомила представниця Кримської правозахисної групи Ірина Сєдова.

"Наразі ми маємо інформацію про 18 кримських журналістів, блогерів, громадянських журналістів, які позбавлені особистої свободи. Майже всі вони перебувають на території Російської Федерації. Тільки один із них, Єсипенко Владислав, перебуває на території окупованого Криму, всі інші вивезені в Росію і там перебувають в різних колоніях і СІЗО", – сказала Сєдова під час брифінгу в Медіацентрі Україна у Києві в п’ятницю.

За її словами, окупанти спеціально етапують журналістів саме у віддалені російські колонії, щоб у них було якомога менше можливості виходити на звʼязок та передавати будь-яку інформацію про себе, і щоб вони не могли бачитися зі своїми рідними.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський й Ішіба обговорили протидію спільній загрозі з боку РФ, КНДР та Ірану

Лідери Франції та Німеччини висловили намір посилити санкції проти Росії і сподіваються, що США вчинить те саме

Тіла ще трьох людей деблокували рятувальники з-під завалів зруйнованої дев'ятиповерхівки у Києві – ДСНС

Зеленський і Рютте обговорили можливі кроки перед самітом НАТО в Гаазі

Зеленський і Стармер обговорили напрямки санкційного тиску на РФ

Дрони-перехоплювачі, які розробили в Україні, необхідні багатьом країнам Європи та Америки – Зеленський

Зеленський про збільшення застосування РФ дронів: Єдина реальна зміна в поведінці Росії після зміни президента США

Зеленський на саміті G7 закликав лідерів допомагати Україні з ППО

Зеленський на G7: Важливо мати $40 млрд щорічної бюджетної підтримки для України

Україна презентувала ЄС блок законодавства щодо довкілля в межах скринінгу за Розділом 27

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА