Інтерфакс-Україна
21:56 01.06.2025

Зеленський: Україна надалі пропонуватиме в Стамбулі повне припинення вогню попри відсутність зворотних пропозицій РФ

1 хв читати
Зеленський: Україна надалі пропонуватиме в Стамбулі повне припинення вогню попри відсутність зворотних пропозицій РФ
Фото: https://www.president.gov.ua/

Президент України Володимир Зеленський заявив, що Україна надалі пропонуватиме в Стамбулі повне припинення вогню попри відсутність зворотних пропозицій РФ.

"Ми пропонуємо і надалі повне, безумовне припинення вогню.та всі достойні та раціональні кроки, які можуть дати тривалий і надійний мир. Українська пропозиція, яку ми дали росіянам, логічна та реалістична. Росіяни свій меморандум так і не передали нікому. У нас немає, у турецької сторони немає, також у американської сторони російського документу немає", - сказав він у вечірньому відеозверненні в неділю.

За його словами, в неділю він обговорив очікування від зустрічі української та російської делегацій в Стамбулі в понеділок з міністром оборони України Рустемом Умєровим, з міністром закордонних справ України Андрієм Сибігою, з керівником офісу президента Андрієм Єрмаком, керівниками розвідок та військовими.

"Попри це (відсутність пропозицій РФ – ІФ-У), ми спробуємо досягти хоча б якогось прогресу на шляху до миру". – підкреслив президент.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Окупанти втратили 167 осіб на покровському напрямку - Генштаб

Рубіо: Трамп не вважає зустріч на Алясці поступками Путіну

Голова СБУ: НАБУ сприяє слідству по детективам, ми не перешкоджаємо їх реалізаціям

Рубіо обговорив з Лавровим підготовку до саміту на Алясці

Голова СБУ: збільшення чисельності "Альфи" означає збільшення кількості знищеної ворожої техніки і живої сили ворога

Голова СБУ про Кримський міст: військової логістики там немає, це аварійна конструкція

Голова СБУ про курйози спецоперації "Павутина": хотіли раніше, але водії "зайшли в запій"

Трамп зустрінеться з Путіним на Алясці віч-на-віч, підсумкова пресконференція ще узгоджується – Білий дім

СБУ уразила понад 200 об'єктів у глибокому тилу РФ, є певні ноу-хау, які летять за 700 км - Малюк

Зеленський обговорив з еміром Катару дипломатичну ситуацію та можливості для реального закінчення війни

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА