Інтерфакс-Україна
22:16 18.06.2025

В Ірані державне ТБ перервали закликами до протестів

1 хв читати

Під час трансляції іранського державного телебачення в ефір прорвалися кадри з протестів, влада Ірану визнала технічні перебої, повідомляє ізраїльський журналіст Аміх Штейн в телеграм-каналі в середу.

За словами ізраїльського журналіста, супутниковий сигнал іранської телерадіокомпанії був перерваний. Глядачам замість офіційної програми показали відеофрагменти з вуличних акцій.

"Встань! Це твоя мить. Виходь на вулиці. Візьміть під контроль своє майбутнє", - йдеться в заклику на екранах ТБ.

Іранська сторона офіційно визнала, що в телевізійному ефірі справді були перешкоди, однак не повідомила, хто стоїть за втручанням.

Джерело: https://t.me/US2020US/32628

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Щоденна хвилина мовчання відображатиметься як таймер на екрані смартфона в додатку "Київ Цифровий" - КМДА

Трамп вважає, що Київ і Москва досягають незначного прогресу у мирному процесі

Трамп уклав договір між Конго та Руандою у їхній війні

Окупанти втратили 204 військового на покровському напрямку, ще чотири боя тривають - Генштаб

Практика обшуків без санкції слідчого судді зростає і трансформується в інструмент зловживань - адвокати

Росіяни атакували Сумщину БпЛА "Ланцет", пошкоджено близько 20 вікон у двох будинках – ОВА

У Сумах через атаку БпЛА постраждала жінка - ОВА

Стефанчук: НАТО має залишатися союзом країн, який не дозволяє Кремлю малювати червоні лінії

Двоє херсонців постраждали внаслідок удару російської артилерії в Херсоні - ОВА

Через ворожу атаку в Запорізькій області постраждала вагітна жінка - Федоров

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА