Інтерфакс-Україна
14:44 10.10.2025

Тетяна Чорновол скористалася відстрочкою на рік, наданою їй ЦВК

1 хв читати
Тетяна Чорновол скористалася відстрочкою на рік, наданою їй ЦВК
Фото: https://www.facebook.com/tchornovol/photos

Тетяна Чорновол відмовилась наразі йти у депутати Верховної Ради України, натомість вона продовжить службу у Силах оборони, втім, вона скористається відстрочкою для подання документів для реєстрації на один рік, що їй надала Центральна виборча комісія (ЦВК).

"Я прийняла рішення – продовжити службу на лінії бойового зіткнення. Тепер у мене є рік, щоб ми перемогли агресора і я отримала моральне право залишити фронт… Я прямо зараз демонструю, що я, депутат, обираю не парламентську залу, а службу в армії", – повідомила Чорновол у п’ятницю на своїй сторінці у Facebook.

Як повідомлялось, 9 жовтня ЦВК повідомило про продовження на один рік строк подання Тетяною Чорновол документів для реєстрації народною депутаткою України у відповідь на її прохання. 18 вересня ЦВК визнала Тетяну Чорновол обраною народною депутаткою України після того, як отримала від Апарату Верховної Ради документ, що засвідчує дострокове припинення повноважень народного депутата України Андрія Парубія.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Азов" показав кадри відбиття масованої механізованої атаки ворога на Добропіллі

Єрмак повідомив про повернення ще вісьмох дітей та підлітків з ТОТ в рамках Bring Kids Back UA

Аварійні відключення в частині областей, в усіх регіонах застосовуються графіки обмеження потужності промисловості – "Укренерго"

Єрмак обговорив з американськими сенаторами військову співпрацю, тиск на РФ і повернення дітей

Екстрені відключення знову в Києві та Київській області – ДТЕК

Ексміністр транспорту РФ засуджений до 15 років позбавлення волі

Кубілюс: Дорожня карта оборони-2030 містить обіцянку реалізувати закон про репарації для України до кінця 2025 р.

Ворог завдав удару по одному з навчальних підрозділів Сухопутних військ в тилу, є поранені та загиблі - ОК "Південь"

Каллас: Гарантії безпеки для України є частиною Дорожньої карти оборони до 2030 р.

Російський БпЛА влучив біля багатоповерхівки в Харкові - без постраждалих, уточнює мер

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА