Інтерфакс-Україна
09:08 21.06.2025

На Прикарпатті знайдено 5-річного хлопчика, якого шукали понад 3 доби - ДСНС

1 хв читати

У суботу о 05:54 рятувальники Спеціального авіаційного загону ДСНС України за допомогою дрона виявили зниклого хлопчика, якого шукали понад 3 доби.

"З початку пошуково-рятувальної операції обстежено 5 тис. 500 га місцевості, з них 4 тис. 600 га — лісовий масив. За допомогою дронів обстежено 8 тис. 902 га", - повідомила Держслужба з НС у телеграм.

Водолази обстежили 12 водойм на площі 7 тис. 700 кв.м. та 155 га прибережної зони.

На місці працював міжвідомчий штаб з координації пошуково-рятувальних робіт.

Раніше очільниця Івано-Франківської обладміністрації Світлана Онищук повідомила, що дитина зникла у лісовому масиві поблизу села Троїця Коломийського району. За її інформацією, ускладнювало ситуацію те, що хлопчик "з розладами аутичного спектру і не розмовляє".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Італія надасть Україні 30 млн євро на будівництво нового корпусу дитячої лікарні на Одещині

Шмигаль: зміцнення оборонпрому України посилює безпеку Європи

Трамп розкритикував обсяги фіндопомоги, наданої Україні адміністрацією Байдена, та заявив, що прагне припинення людських жертв

бито/подавлено 84 ворожі БпЛА, зафіксовано влучання 24 ударних БпЛА на 9 локаціях

Ворог атакував Херсонщину, дві жертви та п'ятеро постраждалих

У ДТП на Броварському проспекті в Києві постраждали п'ятеро людей - поліція

Понад 5 тис. абонентів на Запоріжчині знеструмлені через пошкоджені обстрілами мережі Дніпропетровщини

"Укренерго" запровадила аварійні відключення е/е в кількох регіонах України

Під ворожим обстрілом опинилися 26 населених пункти Запорізької області, є постраждалі

Росіяни обстріляли три райони Дніпропетровщини, пошкоджена інфраструктура

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА