15:46 20.02.2025

Внаслідок нічної атаки постраждали підприємства "Нафтогазу" в декількох регіонах

1 хв читати

Внаслідок масованої російської атаки вночі у четвер постраждали підприємства групи "Нафтогаз" у декількох областях України.

"Головне – ніхто з працівників не постраждав", - повідомляється у пресрелізі компанії.

Наразі підприємства групи продовжують працювати та постачати газ всім категоріям споживачів.

"Енергетична безпека сьогодні важлива, як ніколи раніше. І ніколи до цього вона не потребувала так багато зусиль та інвестицій у захист і відновлення. Ситуація контрольована, хоча дуже непроста", – зазначив голова "Нафтогазу" Роман Чумак.

Він також додав, що група готується до всіх можливих сценаріїв, тому продовжує імпортувати газ.

Як повідомлялося з посиланням на міністра енергетики України Германа Галущенко, у четвер вночі Росія знову здійснила черговий масований ракетно-дроновий обстріл газової інфраструктури, внаслідок чого пошкоджень зазнали, зокрема, виробничі потужності.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Женеві представили план припинення вогню в Україні

Сікорський провів розмову з Келлогом стосовно переговорів у Саудівській Аравії

Демонтаж комуністичної та радянської символіки у київському метро залишилось провести на трьох станціях - КМДА

Фінляндія оголосила про виділення Україні 16 млн євро на гуманітарну допомогу

Результати зустрічі в Саудівській Аравії стануть ключовими для відновлення військової допомоги США Україні – Рубіо

Пропускні операції на вантажному напрямку пункту "Шегині" сповільняться 11 березня

УКФ в партнерстві з 3 ОШБр запустили грантовий конкурс "Культурний штурм"

На п'яти найбільших пунктах пропуска запущена окрема "єЧерга" для порожнього і завантаженого транспорту

Міносвіти: 61 український університет увійшов до рейтингу SCImago Institutions Rankings 2025

ЗСУ завдали ударів по низці стратегічних об’єктів агресора - Генштаб

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА