Інтерфакс-Україна
20:39 12.10.2025

Правоохоронці не виявили вибухівки у потягу Чернівці–Івано-Франківськ–Запоріжжя, рух відновлено

1 хв читати
Правоохоронці не виявили вибухівки у потягу Чернівці–Івано-Франківськ–Запоріжжя, рух відновлено
Фото: https://www.facebook.com/

Після обстеження потягу Чернівці- Івано-Франківськ-Запоріжжя правоохоронці не виявили жодних вибухонебезпечних предметів, рух потягу відновлено, повідомила пресслужба Національної поліції Івано-Франківської області.

"Поліцейські провели обстеження потягу зовні та всередині вагонів. Жодних вибухонебезпечних предметів не було знайдено. Потяг повернувся до звичного курсування", - ідеться в повідомленні.

Раніше повідомлялося про зупинення о 17:00 вечора неділі потягу Чернівці- Івано-Франківськ-Запоріжжя через отриману інформацію про нібито його замінування.

На місці працювали вибухотехніки, кінологи з службовими собаками та всі інші відповідні служби, які проводили перевірку.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Попередньо семеро постраждалих, в тому числі двоє дітей, внаслідок влучання ворожого дрона в багатоповерхівку у Дніпрі – ОВА

Аварійні відключення застосовані через масовані ворожі атаки на енергетичну інфраструктуру - Міненерго

Російський дрон поцілив к багатоповерхівку у Дніпрі

Об'єкт енергетичної інфраструктури в Одеській області пошкоджено внаслідок атаки російських ударних дронів – ОВА

Кількість постраждалих внаслідок російського авіаудару по Харківській області зросла до 5 - поліція

Уряд на Раді безбар'єрності ухвалив рішення, які посилюють доступність послуг людям з обмеженими можливостями

Черевашенко призначений командувачем безпілотних систем ППО

Четверо постраждалих внаслідок ворожого авіаудару по передмістю Харкова

Припинення поставок російської нафти в Європу це питання часу – Зеленський

Зеленський зустрівся з діячами культури

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА