Інтерфакс-Україна
23:39 25.06.2025

Україна проведе зустрічі щодо стратегічної програми відновлення 10-11 липня – Зеленський

1 хв читати

Україна проведе зустрічі з лідерами в щодо стратегічної програми відновлення 10-11 липня в Італії, повідомив президент України Володимир Зеленський.

"Щодо стратегічної програми, я маю на увазі, що 10 і 11 липня ми проведемо дуже хорошу зустріч в Італії під керівництвом нашого доброго друга України, прем'єр-міністра Італії Джорджі Мелоні. І ми проведемо зустріч з лідерами там", - сказав Зеленський, відповідаючи на питання під час засідання ПАРЄ.

Президент наголосив на важливості участі європейських підприємств і приватного сектору, а також на необхідності фінансування різних установ у відновленні України після російських атак.

Конференція з відновлення України відбудеться в Римі 10–11 липня 2025 року.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ворожі БпЛА атакували Кременчуцький район – ОВА

Адміністрація США має намір припинити фінансування розслідувань воєнних злочинів – ЗМІ

Сили оборони відбили з початку доби 139 ворожих атак - Генштаб

Нідерланди та Бельгія передали Україні 2 мисливці за мінами

Україна розраховує на підтримку Європи для покриття потреб у бюджеті на 2026 рік – Зеленський

Єрмак: активність танкерів з російською нафтою через санкції впала майже вдвічі

Дрони ГУР завдали удару по складу ракетного палива у Брянську – джерело

Філатов повідомив про підготовку кримінальних справ проти його родини і що його не попередили про підготовку замаху

ЄС буде продовжувати робити свій внесок у мирні зусилля, спрямовані на встановлення миру для України - висновки

Лідери ЄС засудили треті країни – Іран, Білорусь та КНДР за їх підтримку РФ у війні з Україною - висновки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА