Інтерфакс-Україна
01:39 09.06.2025

Інформація про відключення мобільного зв'язку під час тривог не відповідає дійсності - нардеп

1 хв читати

Інформація про те, що в Україні відключатимуть мобільний зв'язок під час повітряної тривоги, не відповідає дійсності, повідомив заступник голови парламентського комітету з цифрової трансформації, народний депутат від партії "Слуга народу" Олександр Федієнко.

"До уваги громадян України, та ЗМІ. Хочу вкотре проінформувати, що ні з понеділка, ні з вівторка, ні через тиждень, ні через два тижні мобільний зв’язок вимикати не будуть", - написав він в телеграмі.

Він закликав не вестися на різноманітні рекламні трюки деяких засобів масової інформації та шахраїв.

"Залишайтесь працювати з вашим оператором", - зазначив нардеп.

Раніше низкою телеграм-каналів ширилось про нібито вимкнення мобільного зв'язку під час повітряних тривог.

Джерело: https://t.me/fediienko_oleksandr/3351

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

НКРЕКП спростила умови розвитку розподіленої генерації – голова регулятора

БЕБ викрило підпільні тютюнові цехи та вилучило сировини й товару на 47 млн грн

Зеленський готовий зустрітися з Трампом під час Дня подяки, щоб остаточно узгодити угоду – Єрмак

ООН: у Києві кількість жертв серед цивільних осіб лише за перші десять місяців 2025р. була майже в чотири рази вищою, ніж за весь 2024р.

"Укренерго" в середу обмежуватиме споживання на рівні вівторка: всю добу в усіх регіонах обсягом від 0,5 до 2,5 черги

ВАКС визнав необґрунтованими активи майже на 5,8 млн грн, якими користується голова селищної ради на Рівненщині

Прем’єр Великої Британїї вважає, що переговори щодо припинення вогню в Україні "рухаються у позитивному напрямку"

"Генерал Черешня" повідомив про успішне застосування перехоплювача БпЛА Bullet

В Одесі обвалився балкон житлового будинку, двоє людей постраждали – ДСНС

Керівництво УЧХ обговорило з колегами із Британії спільні проєкти

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА