Інтерфакс-Україна
17:45 10.11.2025

ССО знову уразили нафтобазу "Гвардійський" на ТОТ Криму

1 хв читати
ССО знову уразили нафтобазу "Гвардійський" на ТОТ Криму

Підрозділи Сил спеціальних операцій Збройних сил України вкотре уразили нафтобазу федеральної державної казенної установи (ФДКУ) "Гвардійський" у тимчасово окупованому Криму.

"У ніч на 10 листопада підрозділами Сил спеціальних операцій було завдане успішне ураження нафтобази ФГКУ "Гвардійський" в н.п. Кар'єрне, Сакський район, ТОТ Крим, Україна. Безпілотники ССО поцілили у насосну станцію на території нафтобази", - йдеться у повідомленні ССО у Телеграмі.

 

Зазначається, що ФДКУ "Гвардійський" є важливим елементом паливо-логістичної системи окупаційної влади в Криму, що має вважливе значення для забезпечення військових об’єктів і транспорту ворожої армії.

Як повідомлялось, 17 жовтня підрозділи Сил спеціальних операцій ударними дронами уразили ряд об’єктів противника на тимчасово окупованій території АР Крим, зокрема, нафтобазу у н.п Гвардійське та ФДКУ комбінату "Гвардійський", що в н.п Кар’єрне, Сакського району.

ОСТАННЄ

П’ятеро загиблих та троє поранених внаслідок ворожого удару по Запоріжжю - ОВА

Зеленський про зустріч зі фракцією: кожен має працювати на Україну, і так буде

Кількість загиблих у Тернополі зросла до 28 — ДСНС

ЗСУ спростував інформацію ворога про нібито захоплення ним Куп’янська, Ямполя, 80% Вовчанська та 70% Покровська

ГЕНШТАБ ЗСУ СПРОСТУВАВ ІНФОРМАЦІЮ ВОРОГА ПРО НІБИТО ЗАХОПЛЕННЯ НИМ КУП’ЯНСЬКА, ЯМПОЛЯ, 80% ВОВЧАНСЬКА ТА 70% ПОКРОВСЬКА

Невідомий влаштував стрілянину біля Меморіалу Слави у Харкові, у місті введено план "Сирена"

Зеленський та Дрісколл домовилися про "агресивний графік підписання". Спершу буде угода між США та українцями - речник армії

Вашингтон вважає мирний план щодо завершення війни між Росією та Україною прийнятним для обох сторін — Бiлий дiм

Нардепа Кривошеєва не пустили на зустріч фракції "Слуга народу" з Зеленським

Тимчасова повірена у справах США: За останні 36 годин ми спостерігали справді вражаючі темпи дипломатичної діяльності, Трамп хоче завершення війни

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА