Інтерфакс-Україна
20:39 12.10.2025

Правоохоронці не виявили вибухівки у потягу Чернівці–Івано-Франківськ–Запоріжжя, рух відновлено

1 хв читати
Правоохоронці не виявили вибухівки у потягу Чернівці–Івано-Франківськ–Запоріжжя, рух відновлено
Фото: https://www.facebook.com/

Після обстеження потягу Чернівці- Івано-Франківськ-Запоріжжя правоохоронці не виявили жодних вибухонебезпечних предметів, рух потягу відновлено, повідомила пресслужба Національної поліції Івано-Франківської області.

"Поліцейські провели обстеження потягу зовні та всередині вагонів. Жодних вибухонебезпечних предметів не було знайдено. Потяг повернувся до звичного курсування", - ідеться в повідомленні.

Раніше повідомлялося про зупинення о 17:00 вечора неділі потягу Чернівці- Івано-Франківськ-Запоріжжя через отриману інформацію про нібито його замінування.

На місці працювали вибухотехніки, кінологи з службовими собаками та всі інші відповідні служби, які проводили перевірку.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Уродженець Макіївки, який воював проти ЗСУ на Харківському та Луганському напрямках, отримав 15 років ув'язнення

Ринок юрпослуг у 2025р. незначно зростав, у 2026р. зростання проявиться у збільшенні вартості юрпослуг – думка

Дві людини дістали поранень у Запоріжжі через ворожий удар

У Харкові вже 4 постраждалих - Синєгубов

ЦВК визнала Романа Кравця народним депутатом

Є загиблі і поранені внаслідок ворожого авіаудару по Харкову – мер

Ткаченко – Кличку: Рішення щодо розвитку, функціонування та утримання міської інфраструктури ухвалюються в міській держадміністрації

Сили оборони стримують ворога на півночі Покровська та Мирнограда, за тиждень знищено 370 окупантів – 7 корпус ДШВ

Поліція: 73-річний чоловік помер в Києві не через ожеледицю, а від хвороби серця

Жодна країна ЄС не здатна так швидко відновити тепло, як Київ - експерт

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА