Інтерфакс-Україна
11:24 20.10.2025

В Голосіївському районі Києва вибухнув автомобіль, постраждалих немає

1 хв читати

Поліція Києва разом із співробітниками Служби безпеки України встановлює обставини вибуху автомобіля BMW X3 в Голосіївському районі Києва в понеділок, повідомляє поліція Києва в телеграм-каналі.

"Сьогодні близько 06:00 години у дворі багатоповерхового будинку стався вибух автомобіля BMW X3. Внаслідок події ніхто не постраждав. Всі обставини події з’ясовуються", - йдеться в повідомленні столичної поліції.

На місці події працюють слідчо-оперативна група Голосіївського управління поліції та столичного главку, вибухотехніки, кінологи та інші профільні служби.

"Попередньо встановлено, що під водійське сидіння транспортного засобу було закладено вибуховий пристрій. На момент детонації у салоні автомобіля ніхто не перебував", - зазначається в повідомленні.

Правоохоронці проводять першочергові слідчі дії, фіксують наслідки вибуху та вилучають речові докази.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В центрі Києва сталася пожежа в багатоповерхівці, попередня причина – вибух зарядної станції

Кабмін затвердив порядок оплати послуг з оздоровлення та відпочинку для дітей за принципом "Гроші ходять за дитиною"

Ексчиновниці КМДА повідомлено про підозру через закупівлю техніки з переплатою в 11 млн грн

Сили оборони уразили Рязанський НПЗ та інші об’єкти російського агресора – Генштаб ЗСУ

Генпрокурор запропонував Раді встановити довічне ув’язнення за вбивство та зґвалтування неповнолітніх

В Україні планують запровадити модель дворічного циклу створення підручників

План завершення війни від США та РФ загрожує європейській системі безпеки - Климпуш-Цинцадзе

В Україні буде формуватися Єдина інформбаза про шкоду немайновим правам фізосіб внаслідок війни

Тези т.зв. "мирного плану" Путін обговорював з Трампом в Анкориджі, з корупційним скандалом він не пов'язаний – Яценюк

Російська атака знищила медичний склад БФ Nova Ukraine у Львові

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА