Інтерфакс-Україна
20:54 08.04.2025

Другий Бельгійсько-український семінар оборонних індустрій відбувся у Києві

1 хв читати

У Києві у вівторок пройшов Другий Бельгійсько-український семінар оборонних індустрій DFNC2: Belgium Edition, повідомив міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Герман Сметанін.

Він зазначив, що "мав честь відкрити захід разом із високим гостем, начальником Генштабу Бельгії Фредеріком Вансіною".

Участь взяли представники 10 провідних оборонних компаній Бельгії та понад 35 підприємств українського ОПК.

"Бельгія для нас - потужний стратегічний партнер. Ми зацікавлені в поглибленні партнерства, зокрема, у сфері виробництва й обслуговування засобів для захисту неба, бойових модулів для наземних систем озброєння, виготовлення боєприпасів. Для того, щоб ці напрямки співпраці перетворились у предметні домовленості, разом з партнерами провели DFNC2: Belgium Edition. Це майданчик для налагодження й поглиблення співпраці", - написав Сметанін у телеграм-каналі.

"Радий, що деякі домовленості вже закріплені на папері. На полях заходу відбулось підписання Меморандуму про взаєморозуміння щодо формування партнерства для спільної розробки та виробництва бойових модулів для потреб Сил безпеки та оборони України", - зазначив український міністр.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нова Зеландія продовжить навчати українських військових і надавати військову підтримку Україні до кінця 2026 року

Папу Римського Франциска поховають 26 квітня

В Україні арештовані учасники міжнародної шахрайської мережі псевдоінвесторів, які ошукали іноземців на 6 млн грн

В Херсонській області минулої доби одна людина загинула, 8 – поранено, серед постраждалих – 5 поліцейських

УЧХ працював на місці атаки російських БпЛА на Одесу

На запорізькому напрямку при спробі штурму позицій ЗСУ знищено близько 140 окупантів

Планується візит Зеленського на прощання з Папою Римським Франциском - джерело

Українська делегація візьме участь у засіданні Міжпарламентської ради Україна - НАТО

Інтенсивність боїв на фронті повернулася на довеликодній рівень

У Святошинському районі госпіталізований чоловік з вогнепальним пораненням

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА