Інтерфакс-Україна
10:43 12.01.2026

У Раді зареєстровано законопроєкт про продовження воєнного стану

1 хв читати
У Раді зареєстровано законопроєкт про продовження воєнного стану

Президент України Володимир Зеленський просить Верховну Раду затвердити його указ про продовження строку дії воєнного стану.

Відповідний законопроєкт №14366 зареєстровано у Верховній Раді у понеділок, повідомляє сайт парламенту.

Як зазначається у пояснювальній записці до законопроєкту, Зеленський пропонує продовжити строк воєнного стану на 90 діб, починаючи з 5:30 ранку 3 лютого 2026 року.

Починаючи з 24 лютого 2022 року - дня повномасштабного вторгнення Росії в Україну - Верховна Рада систематично продовжувала дію воєнного стану на 90 діб".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

30 січня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Окупанти втратили впродовж доби 1310 військовослужбовців - Генштаб

Трамп запроваджує митні санкції щодо країн, які постачатимуть нафту на Кубу

Газопостачання 17 населених пунктів у Закарпатській області під загрозою через аварійний стан газопроводу – ОДА

Попередньо одного цивільного травмовано внаслідок ворожого удару по житловому будинку в Запоріжжі - ОВА

Ворог вдарив по промисловому об'єкту в Запоріжжі – ОВА

Сили оборони відбили з початку доби 268 ворожих атак - Генштаб

Ситуацію з теплом та світлом у Києві стабілізують 239 бригад - Шмигаль

Зеленський Трампу: Україна очікує на виконання домовленостей щодо безпеки міст на період екстремальних морозів

Національний музей історії України у Другій світовій війні демонтував радянський напис на скульптурній галереї

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА