02:22 09.08.2024

Трамп і Гарріс погодилися на дебати 10 вересня на "ABC"

1 хв читати
Трамп і Гарріс погодилися на дебати 10 вересня на "ABC"

Кандидати в президенти США Дональд Трамп і Камала Гарріс проведуть дебати на телеканалі ABC 10 вересня, повідомляє CNN.

"ABC News прийме дебати кандидатів у президенти 10 вересня на телеканалі ABC. Віцепрезидентка Гарріс і колишній президент Трамп підтвердили, що візьмуть участь у дебатах на ABC", - зазначено в повідомленні.

CNN зазначає, що Трамп під час виступу на пресконференції у своєму маєтку Мар-а-Лаго у Флориді сказав, що "з нетерпінням" чекає на дебати з віцепрезидентом, і що він домовився про майбутні дати дебатів: із Fox News 4 вересня, з ABC 10 вересня і NBC 25 вересня.

Трамп додав, що "дрібні деталі" все ще уточнюються, зокрема, це стосується аудиторії та місця проведення. Він також висловив сумнів, що Гарріс погодиться на всі умови дебатів.

Гарріс же, яка раніше погодилася на дебати на ABC, підтвердила свою участь пізніше в четвер і сказала, що буде "щаслива" обговорити подальші дебати.

Відповідаючи на запитання, чи буде вона відкрита до інших дебатів, про які говорив Трамп, Гарріс сказала: "Я буду рада вести розмову про додаткові дебати після 10 вересня".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Велика Британія планує на 2 березня зустріч європейських лідерів для обговорення України та оборони - ЗМІ

Єврокомісія спростовує інформацію про нібито запропоновану Україні угоду щодо критичних мінералів

Рада не підтримала пропозицію викликати Свириденко для пояснення ситуації з угодою щодо рідкісноземельних металів

Мережко: важливо, що резолюція РБ ООН не містить проросійських наративів

Кошта проведе відеоконференцію з лідерами ЄС, щоб напередодні спецсаміту заслухати Макрона про його зустріч із Трампом

Вучич назвав голосування щодо української резолюції в ГА ООН помилковим, варто було утриматися

Експрем'єр Великої Британії Джонсон бачить позитивні моменти у потенційній американо-українській угоді щодо рідкісноземельних металів

Міністр закордонних справ Туреччини щодо вступу України до НАТО: Ми не проти, але ми повинні бути реалістами

Рада достроково припинила повноваження нардепа Кормишкіної

Загальна підтримка конфіскації заморожених активів РФ в ЄС поки відсутня – Каллас

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА