Інтерфакс-Україна
17:08 06.05.2021

КС 20 травня почне розглядати відповідність Конституції положення Виборчого кодексу про скасування мажоритарки на виборах до ВР - Совгиря

1 хв читати
КС 20 травня почне розглядати відповідність Конституції положення Виборчого кодексу про скасування мажоритарки на виборах до ВР - Совгиря

Конституційний суд 20 травня розпочне розгляд подання про відповідність Основному закону положення Виборчого кодексу про скасування мажоритарної виборчої системи на виборах народних депутатів, повідомила представник Верховної Ради в Конституційному суді Ольга Совгиря (фракція "Слуга народу").

"20 травня Конституційний суд розпочне розгляд справи за конституційним поданням 45 народних депутатів про відповідність Конституції України (конституційність) статей 133-191, підпункту 2 пункту 2 розділу ХХХХІІ "Прикінцеві та перехідні положення" Виборчого кодексу (щодо конституційності скасування мажоритарної виборчої системи на виборах народних депутатів)", - написала Совгиря у Facebook у четвер.

Народний депутат звернула увагу, що КС уперше після початку конституційної кризи (жовтень 2020 року) розглядатиме подання у формі усного провадження - заслуховуватиме суб'єктів права на конституційне подання, представників Верховної Ради та президента України в Конституційному суді, а також інших учасників процесу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

СБУ оприлюднила нові докази у справі високопосадовця НАБУ Магамедрасулова, який підозрюється у торгівлі з РФ

Київський фунікулер опівдні відновить роботу після ремонту

Румунія готова надати військові бази союзникам по НАТО для гарантій миру Україні - ЗМІ

Зростання чорного IGaming зменшить виручку легального грального бізнесу в 2025р на 15 млрд грн — асоціація

Мінкультури внесло російського актора Колокольнікова до переліку осіб, що загрожують нацбезпеці

Офіс президента реформують, залучивши на роботу військовослужбовців з бойовим досвідом – Єрмак

Міносвіти розповіло про оновлені правила олімпіад у новому навчальному році

Постачання нафти з Росії нафтопроводом "Дружба" знову припинено через атаку - Сіярто

ПС ЗСУ: знешкоджено 46 ворожих БпЛА із 55, є влучання у 4 локаціях

Ще 65 громадян, застряглих на російсько-грузинському кордоні, повернули в Україну – МЗС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА