Інтерфакс-Україна
17:10 31.07.2025

В Києві 1 серпня оголошене Днем жалоби – мер

1 хв читати
В Києві 1 серпня оголошене Днем жалоби – мер
Фото: https://kyiv.klichko.org/

День жалоби оголошений в Києві у п'ятницю, 1 серпня, повідомив мер української столиці Віталій Кличко.

"Завтрашній день, 1 серпня, в Києві оголошений Днем жалоби. В пам'ять за жертвами масованої атаки ворога на столицю", - написав він у Телеграмі у вівторок.

Він проінформував, що у цей день будуть приспущені прапори на всіх комунальних будівлях міста. Також рекомендовано приспустити державні прапори на будівлях державної та приватної форм власності. 1 серпня в місті заборонені будь-які розважальні заходи.

Як повідомлялося, внаслідок комбінованої атаки на Київ із застосуванням БпЛА та ракет у четвер, 31 липня, загинуло 11 людей, 93 постраждали. Ці дані можуть змінюватись, оскільки йде розбір завалів будинку, у який влучила ворожа ракета.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Фон дер Ляєн: головне – це припинення вбивств, і не важливо, називається це припиненням вогню чи мирною угодою

Зеленський: контактна лінія – це найкраща лінія для реальних перемовин

Фон дер Ляєн: ми повинні мати надійні гарантії безпеки для захисту України

РФ поки не показує жодних ознак, що тристороння зустріч станеться - Зеленський

Фон дер Ляєн: 19-ий пакет санкцій для РФ буде ухвалений на початку вересня

Названі кандидати на посаду президента КАІ

Фон дер Ляєн: міжнародні кордони не можна змінювати силою, тільки Україна може прийняти такі рішення

Україна і РФ обмінялися вже понад 10 тисяч військових з початку повномасштабного вторгнення – ГУР

Поблизу Щурівки Харківської області горить суха трава, є загроза будівлям

Мовний омбудсмен назвала неприйнятними вимоги РФ надати російській мові статус офіційної та легітимізувати РПЦ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА