Інтерфакс-Україна
11:49 11.02.2025

Підприємці Казахстану надали Україні партію генераторів як гуманітарну допомогу – МЗС

1 хв читати

Посольство України в Казахстані надіслало в Україну чергову партію генераторів як гуманітарну допомогу, надану казахстанськими бізнес-колами та компаніями, повідомляє Міністерство закордонних справ.

"Посольство надіслало до України чергову гуманітарну допомогу, отриману від казахстанських бізнес-кіл та компаній, у вигляді партії генераторів. Цю допомогу буде спрямовано на забезпечення діяльності найбільш важливих об'єктів соціальної сфери України - медичних закладів, шкіл. Це особливо необхідно, коли українські міста та села потерпають від постійних російських атак на енергетичні об'єкти", - йдеться у повідомленні МЗС телеграмі в понеділок.

Посольство України в Казахстані висловлює вдячність за надання необхідної гуманітарної допомоги, "особливо у зимовий період та в умовах постійних атак на енергетичну інфраструктуру України", додали в МЗС.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Макрон прибув з візитом європейської солідарності до Гренландії

Посольство України після обстрілів Ізраїлю: Сподіваємося, що західний світ об'єднається проти терору Осі Зла

Інженерно-фортифікаційні споруди на межі Дніпропетровської та Донецької областей існують – DeepState

МЗС України закликає країни-партнери запровадити санкції проти РФ після атаки по Кременчуку

Зеленський: Потрібні санкції проти банків і фінсектору РФ; США, ЄС і G7 можуть це забезпечити

В Україну повернули тіла ще 1200 загиблих – Коордштаб

Потепління очікується в Україні на початку тижня, у більшості областей невеликі дощі

Пасажиропотік через кордон в другий тиждень літа збільшився ще на 3%

Агенти ГУР знеструмили об'єкти ВПК в російському Калінінграді - джерело

СБУ затримала у Хмельницькій області навідницю, яка ще й робила вибухівку

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА