Інтерфакс-Україна
21:06 17.03.2025

Потрібен тиск, щоб нарешті у Москві сприйняли, що їхню війну необхідно завершувати - Зеленський

1 хв читати
Потрібен тиск, щоб нарешті у Москві сприйняли, що їхню війну необхідно завершувати - Зеленський
Фото: https://www.president.gov.ua/

Уже тиждень Володимир Путін не може відповісти "так" на пропозицію тиші, необхідний тиск на РФ, щоб нарешті у Москві сприйняли, що їхню війну потрібно завершувати, наголосив президент України Володимир Зеленський.

"Дуже важливо, що завтра – уже тиждень, як на столі пропозиція Америки щодо тиші в небі, на морі та на фронті. Цю пропозицію вже давно можна було почати реалізовувати. Кожен день в умовах війни – це життя людей. Зараз уже майже тиждень, як абсолютно всім у світі – навіть тим, хто вже три роки не хотів визнавати правди, – очевидно, що саме Путін продовжує й затягує цю війну", - сказав Зеленський у вечірньому зверненні у понеділок.

Президент наголосив, що "саме Путін уже тиждень не здатний вичавити із себе "так" у відповідь на пропозицію тиші".

"Він там розповідає що завгодно, але не те, що хоче почути зараз увесь світ", - додав Зеленський.

Він пояснив, що пропозиція тиші – фактично збереження життів, для того, щоб дипломати могли працювати для гарантування безпеки й надійного миру, і Росія ігнорує саме цю пропозицію.

"Тиск потрібен, щоб нарешті у Москві сприйняли, що їхню війну треба завершувати", - наголосив президент.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Американський план українського врегулювання не передбачає гарантій безпеки з боку США - ЗМІ

Консультації США та Ірану щодо атома проходять у Римі - ЗМІ

Поліція Києва затримала чотирьох нападників на військового у київському Гідропарку, їм готується підозра

ЄС відклав покарання Apple та Meta перед початком торговельних переговорів з США – ЗМІ

РФ докладає величезних зусиль, щоб вплинути на результати виборів у Молдові та використати її проти України – Санду

Raiffeisen Business Online попередив про технічні роботи з вечора суботи

Пожежа пошкодила споруди українського етнографічного музею на схід від Едмонтона в Канаді – ЗМІ

В Київській області через спалювання сухої трави загинули двоє людей

Найближчі дні в Україні будуть теплими, майже без опадів

Генштаб показує на незначне скорочення площі контролю ЗСУ в Курській області, у DeepState без змін

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА