Інтерфакс-Україна
21:06 04.10.2025

Глава МЗС Ізраїлю привітав Андрея Бабіша з перемогою на парламентських виборах у Чехії

1 хв читати

Міністр закордонних справ Ізраїлю Гідеон Саар привітав лідера партії ANO Андрія Бабіша з перемогою на виборах в парламент Чехії.

"Вітаємо Чеську Республіку з успішним завершенням демократичних виборів, партію ANO та її лідера @AndrejBabis з перемогою на виборах, а також усіх новообраних членів парламенту", - написав він у соцмережі Х.

Глава МЗС Ізраїлю зазначив, що Ізраїль глибоко цінує історичну дружбу та плідну співпрацю з Чеською Республікою і сподівається на спільну роботу для подальшого зміцнення відносин.

Як повідомлялося, в Чехії за результатами підрахунку понад 60% голосів на парламентських виборах зі значним відривом лідирує партія колишнього прем’єра Андрея Бабіша ANO.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Поблизу Костянтинівки підрозділ "Фенікс" знищив російський "Град", два танки та близько 50 окупантів

Сили оборонивідбили атаки росіян ще на 12 напрямках, 114 боєзіткнень за добу - Генштаб

Уряд готує реформу профосвіти: прем'єрка обіцяє адаптацію системи до потреб часу та ринку

Ворог втратив 60 осіб на покровському напрямку - Генштаб

Росія обстрілом у четвер пошкодила критично важливі для ядерної безпеки підстанції – МАГАТЕ

Росія за годину випустила 10 дронів по цивільній інфраструктурі Сумщини

Понад 200 словенських компаній надали підтримку Україні з початку повномасштабного вторгнення РФ - глава МЗС

Ворог наніс удари по цивільній інфраструктурі Сумщини, є постраждалі

Норвегія передає Сумщині міст та медобладнання, а Словенія виділила кошти на забезпечення теплом - Сибіга

Пацієнти обурені діями держпідприємства та двох торгових компаній щодо завищення цін на ліки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА