Інтерфакс-Україна
10:48 20.05.2025

Суд задовольнив позов Мін’юсту про застосування санкції до колишньої директорки Херсонського краєзнавчого музею

1 хв читати

Вищий антикорупційний суд задовольнив позовні вимоги Міністерства юстиції України про застосування до колишньої директорки Херсонського краєзнавчого музею Тетяни Братченко санкції за підтримку держави-агресора під час окупації.

"Тетяна Братченко, обіймаючи посаду директорки Херсонського обласного краєзнавчого музею, добровільно співпрацювала з окупаційними органами влади та публічно підтримувала політику держави-агресора. Вона брала активну участь у заходах, спрямованих на інформаційну підтримку та поширення риторики держави-агресора і окупаційної адміністрації на тимчасово окупованих територіях Херсонщини", - йдеться в повідомленні міністерства.

Відзначається, що рішенням суду в дохід держави стягнуто два домоволодіння, два транспортних засоби, а також грошові кошти.

Як повідомлялося, у Міністерстві культури та стратегічних комунікацій України повідомляли, що з Херсонського обласного краєзнавчого музею за час окупації міста викрадено 23 тис. 217 предметів державної частини Музейного фонду.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський і Вучич обговорили двосторонню співпрацю

Порошенко з американською організацією Ukraine focus передали бригадам ТрО і "Госпітальєрам" партію "швидких"

Затримано ще шість підпалювачів на замовлення РФ, наймолодшому – 13 років

Швейцарія підтвердила готовність прийняти майбутні зустрічі щодо мирного врегулювання

Зеленський нагородив Юрія Рибчинського орденом Ярослава Мудрого

Остапенко оскаржить у суді рішення про звільнення з посади гендиректора "Києво-Печерської лаври"

Навроцький: Вступ України до НАТО поставить альянс у прямий конфлікт з РФ

Портнов був вбитий внаслідок нападу групи осіб, нападники не затримані

В Туреччину на відпочинок прибула група із 25 дітей захисників України із Сумщини

В.о. гендиректора заповідника "Києво-Печерська лавра" призначили заступницю гендиректора Котляревську

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА