Інтерфакс-Україна
21:48 15.02.2025

Сибіга провів у Мюнхені переговори з главою МЗС Китаю, запросив його відвідати Київ

1 хв читати
Сибіга провів у Мюнхені переговори з главою МЗС Китаю, запросив його відвідати Київ

Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга запросив главу МЗС Китаю Ван Ї відвідати Київ і зазначив колезі, що мир в Україні має бути довготривалим і стійким.

“Ваш візит до України, беззаперечно, дасть можливість глибше обговорити шляхи досягнення справедливого та тривалого миру”, – приводить слова Сибіги пресслужба МЗС України

Міністр наголосив на важливості міжнародної підтримки та зміцнення безпекових гарантій для України у контексті триваючої агресії.

“Нам потрібна консолідована позиція міжнародної спільноти, яка ґрунтується на справедливості та міжнародному праві. Мир має бути довготривалим і стійким, а це можливо лише за умов дієвих безпекових гарантій», — заявив міністр.

Він підкреслив, що Україна підтримує всі ініціативи, які сприятимуть досягненню миру, та готова до подальшого діалогу щодо інтеграції міжнародних пропозицій у Формулу миру.

Сибіга також закликав партнерів посилити військову підтримку України, зокрема у сфері протиповітряної оборони та далекобійних спроможностей, що стане запорукою стримування агресії в майбутньому.

В Німеччині 14-16 лютого 2025 року проходить 61 Мюнхенська безпекова конференція, де збираються 60 лідерів держав та урядів. Цьогоріч головна тема зустрічі – війна Росії проти України. Президент Володимир Зеленський очолює українську делегацію.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Інформація Spiegel про дострокове завершення візиту Зеленського у Німеччину не відповідає дійсності - джерела

Умєров передав російській стороні документ з позицією України щодо припинення вогню

Шмигаль обговорив з фінськими бізнесменами співпрацю в оборонній галузі на виставці воєнних технологій BRAVE1

Одна людина загинула внаслідок ворожого авіаудару в Сумській області - ДСНС

Сибіга: очікуємо, що російська сторона не буде зривати наступну зустріч і негайно надасть свій "меморандум"

Росіяни нарешті повідомили, що дописали свій "меморандум". Втім, вони затягують передачу документу – Умєров

Ворожий БпЛА атакував цивільного у Херсонській області - ОВА

Літак Зеленського вилетів з Берліна до Жешува

Зеленський обговорив з президенткою Бундестагу збільшення військової допомоги

Розгляд апеляції у справі про передачу Костелу Св. Миколая в Києві римсько-католицькій парафії відклали до 5 червня

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА