Інтерфакс-Україна
23:51 03.11.2025

Вучич заявив про можливість дострокових парламентських виборів на тлі масових протестів

1 хв читати

Президент Сербії Олександр Вучич заявив, що парламентські вибори можуть відбутися раніше запланованого терміну — на тлі масових антиурядових протестів, повідомляє Financial Times.

"Вибори відбудуться до завершення мандату, у грудні 2027 року…Точний час визначать компетентні органи", — сказав Вучич на пресконференції, інформує видання.

Десятки тисяч сербів вийшли на вулиці з вимогою дострокових виборів, звинувачуючи владу у корупції та авторитаризмі. Протести посилилися після трагедії в Нові-Саді, де внаслідок обвалу залізничного вокзалу загинуло 16 людей.

Джерело: https://www.ft.com/content/abb88f2c-5f92-4ba5-9e54-9e15481d0a6a

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили безпілотних систем уразили за добу 980 ворожих цілей

Генштаб зафіксував впродовж доби 181 бойове зіткнення

Кількість постраждалих внаслідок влучання ворожого БпЛА в дев'ятиповерхівку у Дніпрі зросла до 11

Окупанти втратили впродовж доби 1190 військовослужбовців

Харківський метрополітен тимчасово працює виключно в режимі укриття через проблеми з електропостачанням

Пожежа в Києві внаслідок падіння уламків ворожого БпЛА – Кличко

8 листопада: Яке сьогодні свято, все про цей день

Одна людина загинула і десятеро постраждали внаслідок масованої російської атаки в Дніпрі - ДСНС

Попередньо семеро постраждалих, в тому числі двоє дітей, внаслідок влучання ворожого дрона в багатоповерхівку у Дніпрі – ОВА

Аварійні відключення застосовані через масовані ворожі атаки на енергетичну інфраструктуру - Міненерго

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА