Інтерфакс-Україна
15:38 28.08.2025

Ердоган у розмові із Зеленським: Туреччина готова зробити все можливе для сприяння контактам на високому рівні заради миру

1 хв читати
Ердоган у розмові із Зеленським: Туреччина готова зробити все можливе для сприяння контактам на високому рівні заради миру

Президент Реджеп Таїп Ердоган провів телефонну розмову з президентом України Володимиром Зеленським, під час якої обговорювалися двосторонні відносини між Туреччиною та Україною, мирний процес між Україною та Росією, а також регіональні та глобальні процеси.

Як повідомляє управління комунікації Турецької Республіки, Ердоган повідомив про те, що Анкара уважно стежила за ходом контактів на Алясці і у Вашингтоні, підкреслив продовження Туреччиною зусиль з припинення війни і встановлення міцного миру, додавши, що Туреччина після встановлення миру продовжить робити свій внесок у безпеку України.

"Президент Ердоган відзначив перспективу справедливого врегулювання українсько-російської війни, вказавши на необхідність зміцнення і продовження переговорів між двома сторонами, підтвердив готовність Туреччини зробити все можливе для сприяння контактам на високому рівні, які прокладуть шлях до миру", - йдеться у повідомленні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

МЗС та Мінкультури засуджують присутність російського прапора на Венеційському кінофестивалі

Зеленський зустрівся з новим президентом Польщі для синхронізації позицій напередодні великих дипломатичних подій

У Софіївській Борщагівці зупинили розважальний захід, проведення якого не було погоджено з військовими

Близько 20 тис абонентів на Харківщині залишаються без газу через аварію на газопроводі

До ліквідації наслідків повітряної атаки РФ на Київ залучено понад 20 волонтерів УЧХ

Кількість підтверджених жертв російської нічної атаки Києва, ймовірно, зростатиме - КМВА

Заява Верховної Ради України: Удар по представництву Євросоюзу в Києві - черговий перетин червоної лінії

Головкоми України й Норвегії обговорили напружену ситуацію на сході України

Комітет захисту журналістів засуджує масований удар РФ по трьох ЗМІ

До 21 зросла кількість загиблих у Києві

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА