Інтерфакс-Україна
14:21 17.06.2025

ДБР викрило схему продажу дизпального з авіабригади на Івано-Франківщині

1 хв читати
ДБР викрило схему продажу дизпального з авіабригади на Івано-Франківщині

Працівники Державного бюро розслідувань (ДБР) викрили масштабну схему привласнення дизельного пального у військовій частині авіаційної бригади, дислокованої на Івано-Франківщині.

"За даними слідства, організатором злочинної схеми був командир роти матеріального забезпечення. До протиправної діяльності він залучив командира одного з взводів та водія. Зловмисники систематично фальсифікували службову документацію, списуючи пальне нібито на потреби виконання бойових завдань, зокрема — під час повітряних тривог та зльотів авіації", - йдеться у повідомленні на сайті відомства у вівторок.

За інформацією ДБР, дизельне пальне насправді у великих обсягах продавалося місцевим підприємцям, у тому числі власникам громадського транспорту, за ціною 40 грн за літр. Правоохоронці зафіксували факт реалізації однієї з партій обсягом понад 5 тонн.

Усіх трьох фігурантів затримано. Їм повідомлено про підозру у привласненні військового майна в умовах воєнного стану, вчиненому за попередньою змовою групою осіб з використанням службового становища та повторно (ч. 4 ст. 410 Кримінального кодексу України). Санкція статті передбачає до 15 років позбавлення волі. Слідчі готують клопотання до суду щодо обрання запобіжних заходів та відсторонення підозрюваних від посад.

Досудове розслідування триває. Встановлюються та документуються інші епізоди розкрадання пального.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нічна ворожа атака БпЛА спровокувала пожежі на Харківщині - Синєгубов

У Харкові зберігається загроза ворожих БпЛА, в деяких районах пролунали вибухи - ОВА

На Сумщині підготували місця для тимчасового й тривалого проживання евакуйованих мешканців

Ворог активізувався на Покровському та Лиманському напрямках – Генштаб

У Дрогобичі ліквідують один з осередків пожежі після нічного російського обстрілу

Шмигаль та прем'єр Іспанії обговорили спільне військове виробництво та відбудову України

Вибухотехніки знешкодили "Молнію", що впала у приватному домоволодінні і не здетонувала

Трамп пропонує зняття санкцій проти Ірану, якщо він буде мирним

Зеленський: саме протипіхотні міни є інструментом, який дуже часто не має альтернативи для оборони

Україна повністю синхронізувала 13 та 14 пакети санкцій ЄС проти РФ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА