Інтерфакс-Україна
07:54 14.11.2024

Більшість українців підтримують скасування переходу на зимовий час, але 39% хочуть його залишити – соцопитування

1 хв читати
Більшість українців підтримують скасування переходу на зимовий час, але 39% хочуть його залишити – соцопитування

Понад половину (55%) українців виступають у підтримку припинення переведення годинників на зимовий та літній час, 39% проти цього, 7% вагаються з відповіддю, свідчать результати опитування, проведеного соціологічною групою "Рейтинг" на замовлення Центру аналізу та соці дослідження (CISR) Міжнародного республіканського інституту (IRI) з 27 вересня до 1 жовтня.

На заході України за припинення переведення годинників трохи більше респондентів (61%), ніж на сході (51%). У віковому розрізі результати відрізняються дуже слабко.

Опитування проводилося серед 2000 повнолітніх жителів підконтрольних регіонів України методом телефонних інтерв'ю з використанням комп'ютера на основі випадкової вибірки мобільних номерів (CATI). Дані опитування зважені за регіональними (область і тип населеного пункту, крім Вінницької, Волинської, Луганської, Рівненської та Хмельницької областей, де використовували тільки область проживання) і віковими показниками з використанням даних Державної служби статистики України станом на 1 січня 2022 року.

Помилка репрезентативності дослідження з довірчою імовірністю 0,95 не перевищує 2,2%. Коефіцієнт досяжності респондентів - 7%.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Співробітниця бригади екстреної допомоги постраждала через удар ворожого дрона по лікарні в Золочеві – Синєгубов

Окупанти втратили впродовж доби 1410 військовослужбовців

У Чорному морі - ворожі кораблі відсутні - ВМС ЗСУ

Спецпредставник США з питань Близького Сходу Віткофф повертається після переговорів у Москві - Волтц

14 березня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Росія посилить свою військову присутність у Білорусі – ISW

Португалія відмовилася від заміни своїх винищувачів F-16 на більш сучасні F-35 через Трампа – ЗМІ

Велика Британія надасть 2 мільярди фунтів стерлінгів кредиту союзницьким урядам для закупівлі зброї британського виробництва – ЗМІ

Суд зобов’язав Мінкульт передати костел парафії: ухвалено остаточне рішення

Ціни на свинину можуть зрости через наближення Великодніх свят - аналітики

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА