Інтерфакс-Україна
12:39 29.09.2025

Незважаючи на спроби РФ підірвати демократичні вибори, народ Молдови підтвердив своє європейське майбутнє - Сибіга

1 хв читати
Незважаючи на спроби РФ підірвати демократичні вибори, народ Молдови підтвердив своє європейське майбутнє - Сибіга
Фото: https://www.facebook.com

Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга провів розмову з молдовським колегою Міхаєм Попшоєм, щоб привітати його з переконливою перемогою на парламентських виборах.

"Великий день для Молдови та Європи. Цього ранку я особисто зв'язався зі своїм колегою Міхаєм Попшоєм , щоб привітати його з переконливою перемогою на парламентських виборах. Незважаючи на спроби Росії підірвати демократичні вибори та європейський вибір Молдови, народ Молдови підтвердив своє європейське майбутнє", - написав він у соцмережі Х.

Міністр зазначив, що "це вибір миру, безпеки та гідного рівня життя для молдовського народу".

Сибіга наголосив, що Україна та Молдова продовжуватимуть разом просуватися на шляху до повноцінного членства в Європейському Союзі.

Як повідомлялося, у Молдові за результатами обробки 99,91% (станом на 11:10) протоколів перемогу на парламентських виборах здобуває правляча проєвропейська партія "Дія і солідарність" (PAS), заснована президенткою країни Маєю Санду. Вона набирає 50,16% голосів виборців. Про це свідчать дані ЦВК Молдови.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В Києві затримали двох учасників угруповання, яке продавало психотропні речовини під виглядом препаратів для схуднення

Українська делегація в Данії провела робочу зустріч з командувачем Сухопутних військ Пітером Бойсеном

Інформація про захоплення росіянами Вербового не відповідає дійсності – 110-та ОМБр

В Україні зафіксовано влучання 18 ракет та 78 ударних БпЛА на 15 локаціях, а також падіння збитих (уламки) на 6 локаціях – ПС ЗСУ

РФ масовано атакувала енергоінфраструктуру у кількох областях, зокрема, газотранспортні об'єкти – Міненерго

Енергетична інфраструктура Полтавської області постраждала внаслідок російських ударів крилатими ракетами та БпЛА

АМКУ оштрафував 2 компанії на 16 млн грн за змову при постачанні медтоварів держагентству

Двое "азовців" повернулися додому під час останнього обміну - Прокопенко

В Одесі поліція викрила транснаціональну шахрайську мережу з фіктивними інвестиціями

Шосткинський та Конотопський (частково) райони на Сумщині залишаються знеструмленими після обстрілів – "Сумиобленерго"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА