Інтерфакс-Україна
16:34 10.12.2025

У Прилуках патрульне авто збило двох пішоходів, загинула дитина

1 хв читати
У Прилуках патрульне авто збило двох пішоходів, загинула дитина

У Прилуках, Чернігівська область, авто патрульної поліції здійснило наїзд на пішоходів, повідомляє пресслужба ГУ Нацполіції в Чернігівській області.

"Попередньо відомо, що наряд групи реагування патрульної поліції, рухаючись на виклик на службовому автомобілі Mitsubishi Outlander з увімкненими проблисковими маячками, на регульованому пішохідному переході здійснив наїзд на двох пішоходів. Унаслідок ДТП жінка зазнала травм, а дитина загинула", - вказується у повідомленні.

Керівництвом Нацполіції негайно ініційовано проведення службового розслідування. Поліцейських наразі відсторонено від служби.

На місце ДТП виїхав заступник голови Нацполіції Сергій Кобець та керівництво Департаменту головної інспекції НПУ. Нині на місці події працює слідчо-оперативна група.

Розслідуванням автопригоди займатиметься ДБР.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Росіяни знову атакували Одещину, пошкоджено об’єкт портової інфраструктури

РФ другий день поспіль атакує залізничну енергомережу на шляху до порту "Південний"

Росія вдарила по енергооб'єкту на Чернігівщині, низка населених пунктів без світла

МЗС Туреччини закликає до негайного припинення війни на тлі атаки РФ на судно турецької компанії в порту Чорноморська

Кошта про заборону передачі росактивів: Лідери виконали зобов’язання тримати росактиви заблокованими

У Мерца підтвердили візит Зеленського на зустріч з європейськими лідерами

Київщина вже має 40 когенераційних установок і планує запустити ще до десяти до кінця року

Трамп позитивно оцінив підсумки обговорення з прем'єрами Таїланду і Камбоджі прикордонного конфлікту двох країн

Помер відомий співак Степан Гіга

Безпілотники СБУ повторно вдарили по нафтовидобувних платформах рф у Каспійському морі - джерело

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА